Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltatok volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltatok volna ebben a feszült és necces helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk, egy se veled, se nélküled kapcsolat volt már régóta. Úgy volt, hogy megyek külföldre hozzá, de meggondoltam magam, és jeleztem is neki. Erre ő jött, amolyan meglepetésszerűen egy nagy csokor virággal, nem is szólt egyáltalán, de tudta, hogy nincsenek itthon a szüleim. Először úgy éreztem, nagyon jó, hogy itt van, hozzuk rendbe a kapcsolatunkat. De előjöttek a problémák már pár óra után, hangos veszekedés, csapkodás az ő részéről. A telefonját bedobta a sarokba, összetörött, majd kirohant a konyhába és a késsel fenyegetőzött, hogy megöli magát stb. Én mondtam neki, hogy az éjszakát töltse itt nálam, egy másik szobában, mivel kint mínusz volt már, nem akartam kidobni. Erre tovább folytatta, hogy tuti megcsaltam stb. Utólag lehet, hogy kellett volna hívnom a rendőrséget, de nem akartam botrányt. Reggel ő mondta, hogy menjünk együtt a rendőrségre, és nyiltakozzak arról, hogy többé nem fogom keresni, megzavarni az életét.(!) Majd meggondolta magát, és elment. Még most is remegek, hogy visszajön, közben pedig harcolok az érzéseimmel, hogy miért alakult így, természetesen magamat hibáztatva.
2016. nov. 10. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ezzel az elmebeteggel (ez itt most nem pejorativ jelzo, hanem a srac elmeje konkretan el van borulva klinikailag) mi az istennek tartasz fent meg barmilyen kapcsolatot is? Azt meg sem emlitem, hogy annyi eszed lett volna, hogy kimesz hozza kulfoldre kiszolgaltatott helyzetbe... azonnal tiltsd le mindenhonnan. Es ne is foglalkozz vele tobbet.
2016. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nee, nem szabad erre a fiura tobbet gondolnod! Es egyaltalan nem a te hibad ez, eszedbe se jusson magadat hibaztatni!!!

Meg ha megcsaltad volna se fenyegetozhet kest ragadva a te hazadban.

Minden kapcsolatot szuntess meg vele, akar a szuleidnek is mondd el hogy mi tortent es probalj meg ne egyedul maradni otthon vagy menni barhova is!

2016. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szólnék a szüleimnek a helyzetről bármilyen kínos, aztán következő lépéseket ha szükséges vagy nem áll le a rendőrségen bejelenteni. Baromi szerencse, hogy nem mentél ki hozzá külföldre, mert az ilyen történetekből lesznek sajnos a bűnügyi hírek...
2016. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Szüleimnek nem merek szólni, mivel én lennék a hibás, amiért kapcsolatban vagyok vele még mindig.

Iszonyatos volt az egész, egy rémálom. Erőltetnem kellett, hogy kedves legyek vele, különben ki tudja, mi történik. Mindezt az én hazámban, az én házamban.

2016. nov. 10. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez igenis a te hibad, ugyanis nem mas, hanem te voltal vele meg kapcsolatban annak ellenere, hogy elmebeteg az ember. Ugyhogy ideje tanulni a hibakbol, es megszuntetni vele minden erintkezest.
2016. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1x volt egy ilyen munkatársam, kb ugyanezt csinálta csak a munkahelyen. nagyon hamar kirúgták...
2016. nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!