Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl féltékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl féltékeny, vagy van okom rá szerintetek?

Figyelt kérdés
Fél éve együttvagyunk a barátnőmmel.Szerelmes vagyok bele egyszerűen felvillanyoz a jelenléte és nagyon jó vele az ágyban.Viszont régebben elég könnyen odaadta magát másnak voltak párhuzamos kapcsolatai megcsalta is többször az előző párját elmesélte. Én ezmiatt nagyon féltékeny vagyok rá bár aztmondja,hogy nagyon szeret és esze ágába sincs megcsalni... Véletlenül nem jelentkezett ki a facebookjából és belenéztem több férfival beszélget rendszeresen bár nem volt szó megcsalásról de elég bizalmasan beszélgettek. A férfi munkatársakkal is nagyon közvetlenül beszélget jobban tudja a dolgaikat mint én aki ugyanúgy ott dolgozik. Régebben volt is az egyikkel szexkapcsolata,meg kedveli a facén több férfi képét. Ezek engem nagyon zavarnak beszéltem is vele aztmondta nem fog annyit beszélgetni de nem volt semmi javulás. voltunk külön már párszor 1-2 hétig de mindig visszahízelgi magát.Nem tudok nemet mondani neki de irritál a viselkedése,a múltja és csak szenvedek. De ha nem találkozunk pár napig nagyon hiányzik és állandóan rá gondolok. Nem tudom mitévő legyek,véleményeket várnék.
2016. nov. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond szerintem, ha baratilag joban van ferfiakkal akikkel elotted is joban volt. Amig nem ad okot feltekenykedesre addig feleslegesen aggasztod magadat. Persze nem tul bizalomgerjeszto a multja, de legalabb elmondta. Amig nem flortolget masokkal, addig lehet talan hinni neki, hogy megjavult.
2016. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nő. Ez csak egy rinya. Felesleges rá pár menetnél több időt és energiát szánni, már most nem tiszteli kapcsolatotokat.
2016. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha k.urvát választottál akkor miért csodálkozol ha k.urva marad? És majd meg is lepődsz. Tudod kinek kéne olyan csaj akin a fél cég átment.
2016. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged találni egy normálist aki visszafogodtabb és nem kell mellette izgulnod állandóan, tehát könnyen ismerkedsz, akkor hagyd ott, ha viszont te is azok táborába vagy akik ezerévente jutnak nőhöz, agyba kell átszellemülnöd, elfogadnod a múltját, és nem túl beleélni magad mint vmi nagy szerelem, mer abba beleőrülsz így. Ezt úgy tod elérni, hogy agyba elkönyveled és kicsit visszaveszel az odaadásodból, egy elmegy szintre.
2016. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szenvedélyes és életenergikus az fogott meg benne igazán és félek,hogy másba nincs meg.Volt stabilabb de unalmasabb barátnőm az se tetszett.
2016. nov. 10. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha ragaszkodik hozzád akkor nincs baj. amíg ragaszkodik. ha meg szereted akkor ne foglalkozz azzal mit csinál szabadidejében. bonyolult dolgok ezek. van akinek a kapcsolattartás a hobbija...
2016. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!