Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnya szakítása volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya szakítása volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam normálisan, emberi módon elválni, miután ő durván viselkedett velem, de nem sikerült. Hiába volt nagy szerelem, hiába voltunk együtt másfél-két évig, nem lehetett vele szépen lezárni. Csak a hülyeségeit hangoztatta üvöltözve, én pedig "kitessékeltem". Nagyon rossz érzés, szóval sok idő lesz, amíg elfelejtem, hogy lett vége.

30/N


2016. nov. 10. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ordibálás, székdobálás és hónapokig tartó sírás...
2016. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött el az esküvőre.Küldött egy smst, hogy mire ezt elolvasom ő már a repülőn ül, és soha nem fogom látni többet.

Hiába hívtam már utána a szám nem volt kapcsolható.

Ami utána történt, hát azt nem írom le, mert az oldal szövegtartalmi követelményének már nem felelne meg.

2016. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tudott az exem megbékélni a gondolattal, hogy vége, 2 évig zaklatott, ha véletlenül sikerült belebotlanom (pedig kerültem, költöztem, minden) bántalmazott, zaklatta a barátaim, családom. Ezen is túl lehet lépni, ez van. Nem mindenki tud civilizáltan szakítani sajnos, de ez nem olyan dolog, amin hoszsú ideig marcangolnod kéne magad, hiszen nem a te hibád, ha valaki nem képes feldolgozni az elutasítást. Sok sikert.
2016. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Uvoltozes, fulladasos panikrohamok, siras, minden. De en eddig erre hittem, hogy ez durva, de 2-es valaszado te mindent ubereltel... ez borzalmas. Nem akarom elhinni hogy ilyen nem csak filmben van 😮.
2016. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"De en eddig erre hittem, hogy ez durva, de 2-es valaszado te mindent ubereltel... ez borzalmas. Nem akarom elhinni hogy ilyen nem csak filmben van 😮."


Mire hazamentem a ház tisztára volt pucolva, elvitt mindent ami az övé volt.

Mondhatni tökéletes volt az időzítése, szerintem már hónapok óta készült erre, és senki sem tudott róla.

A közös laptopot és úgy kitakarította (adattörlő program), hogy még elvittük egy magán nyomozó céghez, hogy szedjenek ki az adatokból valamit hátha találok valami nyomott, de valami fejlett adatmegsemmisítő programmal onnan is kitörölt mindent.

Szóval mikor az üres ház fogadott, az tette be az i-re a pontot.

2016. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hat, b*szki. Ez azert nem semmi. Es kozben vigan ment az eskuvotervezes, o meg lapitott mint szar a fuben...?😮
2016. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem az enyém a legdurvább.:)

Pedig volt minden: kiabálás, sírás, könyörgés, csapkodás, vádaskodás, taszigálás...

2016. nov. 10. 16:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen kapcsolatom. Fenyegetett,zsarolt,zaklatott kb 2 évig. Plusz mindenkinek előadta,hogy én mekkora görény vagyok és ÉN NEM HAGYOM ŐT BÉKÉN!!!! uszitott rám mindenkit,hogy verjenek meg,és lefeküdt a 2 gyerekkiri haverommal. Közbe azért dobtam a csajt mert akárhova mentünk biztos leégetet a viselkedésével plusz Lopta a cigimet,és a pénzemet. Bár még mai napig sem vagyok benne biztos,hogy nem pszihopata a nő.
2016. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy csúnya szakításom volt.

A 1.5 m. magas tükörbe vágtam bele a parfümös üveget, a tükör atomjaira hullott.

Kiabáltunk, vádaskodtunk, közben meg mindennél jobban szerettem.

2016. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mennyire csúnya az enyém,de az exem elhordott mindennek,csak mert kimentem elé,amikor tudtam,azért már én voltam az elmebeteg stb.20 éves koromra tisztára olyan voltam mint aki teljesen össze tört,most 21 vagyok,túl éltem,de a személyiségembe okozott csúnya változásokat,mindig kedves,rendes srác voltam,most is igyekszem az lenni,de az óta engem csak a bunkózás és a rosszindulat éltet,valamint az hogy egyszer én is megcsináljam egy olyan érzékeny lánnyal azt amit ő csinált velem,amikor lelkem még érzékeny volt.
2016. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!