Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes az ilyen kapcsolatot fenntartani? Meddig elég a szerelem?

Figyelt kérdés
Párom néha elviselhetetlen, a bizalmat nem ismeri. Sokszor megvádol, pletykáknak hisz. Nagyon nehezen tud bennem megbízni, azt mondja az előző barátnője miatt. Állandóan veszekszünk, már sokszor annyira stresszes vagyok, hogy könnyen elsírom magam. Gyakran érzem úgy, hogy bár imádom, és nem tudom nélküle elképzelni az életem, de elhagyom.Sokszor gyötör, a lelkembe gázol,kérlel, hogy költözzünk össze, majd megváltozik, de már nem hiszek benne, és félek, csak azért akarja, mert így jobban tud ellenőrizni. Közben az exemmel egy véletlen folytán egymásra találtunk újra, de nem volt megcsalás, csak beszélgettünk, és szeretne randizni velem. Tudom, hogy nem jó ezt melegíteni, de ő volt az az életemben, aki mellett önmagam lehettem. És bár nem vagyok szerelmes, de nagyon szerettem az életet mellette, főleg a nyugalmat, amit a jelenlegi kapcsolatomban nem kapok meg. Nem tudom, merre kellene elmozdulnom, a két férfi tűz és víz, viszont tudom, ha elhagynám a párom, megszakadna a szivem, viszont végre békére találnék.
2016. nov. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exeddel valamiért csak véget ért a dolog, szerintem csak azért, hogy "nyugalmat találj" nincs értelme újból összejönni. De a jelenleginek sincs sok értrelme, hiába a szerelem, ez így nem kapcsolat, erre nem lehet építeni.


Van egy harmadik lehetőség- szakítasz a jelenlegivel és NEM jössz össze az exeddel, hanem inkább megtalálod a nyugalmat és a békét magadban. Majd miután összeszedted magad és teljes értékű felnőttként tudsz önállóan is működni, máris könnyebb lesz olyan partnert találnod, ahol nem kell kompromisszumokkal élned.

2016. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy igen neves randitanácsadó szerint, ha már magadtól kérdezed, hogy "Érdemes-e?", akkor a válasz valószínűleg az lesz, hogy "Nem".


https://www.youtube.com/watch?v=rUCjxc4ngnw

2016. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szögezzünk le valamit az elején: ez nem szerelem. Ez maximum ragaszkodás, amiket az egykori kellemes emlékek, és a közelség éltet még. Ez abból is világos, hogyha szerelmes lennél belé, akkor senkinek az égvilágon esélye nem lenne hozzád olyan közel férkőzni, hogy randit merjen kérni.

Én a helyedben viszont az egyik működésképtelen kapcsolatból a másikba ugrálás helyett, magamra fókuszálnék. Ezt a jelenlegi bántalmazó kapcsolatot szépen lezárnám (ne aggódj, max. az első két hétben leszel rosszul, utána ahogy fokozatosan javul az életminőséged, rájössz, hogy miben éltél eddig), és csak magamra figyelnék, önismeretre, hobbikra stb.

2016. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ugye hogy volt oka a feltejenysegre ha vissza mennél az exedhez... és meg ki vagy akadva hogy féltékeny...
2016. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

Nagyon gagyi duma, hogy az előző barátnője miatt ilyen elmebeteg, mert lássuk be, ez az.

Gyötör, kínoz és szeretne összeköltözni.. aztán mag majd ver is, aztán rád zárja az ajtót, kifejlett esetben rágyújtja a házat a feldarabolt holttestedre.

Hiába imádod, ő nem is szeret téged, csak birtokolni akar.

Az ex meg ex, nem is tudom, miért érdekes ebben a sztoriban, tök jól látod, annak se véletlenül lett vége. De emberhez méltó életre így esélyed sincs, az világos, ugye?

2016. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 webede válasza:
Ezek a válaszok nagyon tetszettek, egyetértek velük. Annyit tennék hozzá, hogy a kompromisszum azért kell, anélkül mégis hogy akarsz együtt élni valakivel. Ha nincs kompromisszum akkor magaddal élsz együtt vagy a te kivetítéseddel, egy olyan emberrel aki túlságosan alárendeli magát neked. Az szerinted jó neked?
2016. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!