Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ne írjak neki?

Figyelt kérdés

Egy lezáratlan dolog ez. Jár(t)unk. Hetek óta nem beszélünk. A sztori nagyon hosszú, aki kíváncsi, elmesélem privátban. A lényeg, hogy volt merszem rákérdezni utolsó beszélgetésünknél facen, hogy mi lesz kettőnkkel (mert elég szemét módon viselkedett), amire ő egy semleges ,,nem tudom majd meglátjuk, hogy ő hogy érzi majd" választ adott. Meg van rám sértődve kb a semmiért, holott nekem kellene rá haragudnom, mert csúnyán viselkedett.Szánalmas ez az egész szitu, pedig nagyon jól kezdődött ez a kapcsolat, és a poén hogy ő akarta ezt leginkább. És én itt állok a nagy bizonytalanság közepén, talán ő már lezárta ezt magában de én jobban érzem ha ki van mondva a dolog. Nagyon szomorú vagyok, mert átnéz rajtam és semmi olyat nem tettem amivel rászolgáltam volna, csak ő forgatott ki. Mondtam neki ha más lány van akkor menjen...de mondta h egyáltalán nincs senki. Talán direkt csinálja, és ez aljas dolog szerintem, mert tudja nagyon jól hogy normális lány vagyok. Talán nem is gondol rá hogy ez engem mennyire megvisel. Nyomorult érzés, hogy az ember talál végre valakit, akiben megbízhat, kitárulkozik neki és ezt kapja egyik napról a másikra. Nem tudom várjak e hogy idővel rám ír majd vagy írjak rá én....de az elég szánalmas lenne pár hét után, még butának gondolna, hogy nem veszem a lapot.


Nagyon el vagyok keseredve, hogy ennyire se méltat, hogy közölje.


Mit tennétek? Ugye ne is írjak rá? Mert sokan ezt tanácsolják.



2016. nov. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Tedd ki facéra, hogy single, majd egynapra rá, hogy kapcsolatban. :D Ha erre nem ír semmit, akkor vége.
2016. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szamomra teljesen egyertelmu lenne ebbol, hogy vege, nem kell hozza atbeszeles.. Nem keresnem, annal tobbre tartom magam, high olyan utan fussak, akinek nyilvanvaloan nem kellek. De ha emiatt nem tudod lezarni, tullepni, akkor inkabb keresd meg, meg ha feleslegesen is, mint hogy magad marcangold ki tudja meddig. Legalabb akkor ugy erzed majd, hogy a reszedrol megtettel mindent es ez segithet a tullepesben.
2016. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!