Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen velem a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen velem a barátom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt a születés napja.. vele akartam tölteni azt a napot haverjaival voltunk kettesben hagytak persze ő nem akarta hogy kettesben maradjunk.. 5perc múlva már kérdezte mikor megyek haza mert nem akar egésznap szobában lenni, úgy kellett mondani hogy en maradni szeretnék estig, hiába voltunk kettesben hozzám se ért sőt úgy szóltam rá hogy csókolhatnánk kicsit.az egesznapnak a vége az lett hogy besértődött mert mikor a haverjaiéval iszogatunk, csendben ultem még a poénon se nevettem, ez azért érdekes mert, amiről beszélgettek semmit nem értettem csak ők meg a poént se, mind eközben őmeg se érintet, hozzám se szólt. 3 hónapra szakítottunk akkor neki lett barátnője és őt még szemmel láthatóan is a tenyéren hordozta.Ez nagyon zavar.
2016. nov. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huha, ennek fuss neki még egyszer magyarul is... de abbol, amit kihamoztam belole, a sracot hangyanyit sem erdekled.
2016. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert futsz utána, pedig egyértelmű, hogy nem is érdekled. Azért ilyen veled, mert ezt érdemled és ennyit tudsz nyújtani.
2016. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért jó neked, hogy egy olyan srác után futsz, aki konkrétan leszar téged. Egy szánalmas csúszómászóvá degradálod saját magad ezzel, ezt azért remélem érzed.

Élvezed, ha megaláznak? Mert ha nem, akkor még ma szakítasz vele.

2016. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Ha engem 5 perc után megkérdeznének, hogy mikor megyek már... én a 6. percben ott se volnék.

Tulajdonképpen mit remélsz ettől?

2016. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!