Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom 2 hónapja folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom 2 hónapja folyamatosan csalja a barátnőjét. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és a haverom. 10 év van köztük. Ezzel a lánnyal évek óta ismerik egymást, de sokáig nem tudtak találkozni. 2 hónapja minden héten összejárnak és szemrebbenés nélkül hazudnak mindenkinek. Én tudom mi van köztük, mert jól ismerem őket, előttem nem tudják letagadni.

A haverom pedig mindig virággal és csokival jár a barátnőjéhez, aki semmit sem sejt.

Sokszor megfordult a fejemben, hogy elhívom a barátnőjét valahová találkozni és elmondom neki, hogy mit műveltek azok ketten, de akkor nagyon meg fog rám haragudni mindenki. A csaja azért, mert eddig titkoltam, a haveromék meg azért mert elárultam őket.


2016. nov. 11. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Neked semmit, ez nem a te dolgod. Max a haveroddal próbálj meg beszélni, és észhez téríteni, hogy akkor válasszon, de én a helyedben kimaradnék ebből. Ki neked a csaj, hogy miatta felrúgj egy barátságot? Mérlegelj, hogy mi a fontosabb, és dönts aszerint. Mit nyersz te azzal, ha elmondod a barátnőnek?
2016. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Neked semmit sem kell tenned. A történetben mindenki felnőtt ember, így valószínűleg mindenki tudja, hogy mit miért csinál.

Te foglalkozz asaját dolgaiddal, más életébe pedig ne üsd bele az orrod.

2016. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Ezért tart itt az ország, mindenki, csak a másikat akarja bemószerolni. Örömtáncot járna lelkecskéd, ha jól belemászol mások életébe. Jól látom?
2016. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Én is azt javasolom, hogy maradj ki belőle, max a haverodnak szólj, hogy tán nem kéne ezt csinálnia, új hobbiként inkább növesszen gerincet.
2016. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"Ki neked a csaj, hogy miatta felrúgj egy barátságot?" Hmmm... micsoda barát lehet! Egy aranyember. Ahogy a mondás tartja,, madarat tolláról, embert barátjáról, én ilyen gerinc nélküli emberkezdeménnyel nem barátkoznék.


Amúgy érdekes, ha a csaj csalná a pasit, akkor tuti azt mondtátok volna, hogy a r...nc, mondd el neki, fúj, stb. Hát igen, GYIK közösség!

2016. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

Nem tudom te hogy vagy vele kedves 5-ös, de én a barátaim mellett állok jóban, rosszban, amíg azzal magamnak nem ártok. Na most ha neked fontosabb a saját egód és igazságérzeted, mint a barátság, akkor vagy önző vagy, vagy még nem volt igazi barátod. Ezért mondtam, mindenki mérlegeljen mi a fontosabb neki. Én jelenleg is falazok az egyik barátnőmnek, aki csalja a párját, viszont, ha őt csalnák, és tudnék róla, természetesen elmondanám. Mert nekem ő a fontosabb, és a vele való barátságom, nem pedig a pasija.

(1. voltam)

2016. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked?!

Úgyan neked az ágvilágon semmi közöd sincs a dolgaikhoz,úgyh nem kell tenned semmit

2016. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
6# ha igaz barátok lennétek, akkor nem keverne bele, hogy, neked is hazudnod kelljen. Hanem úgy csinálná, hogy senki se tudjon róla. Így nem csak ő a gerinctelen hanem is. Más dolog tudni, és nem beleavatkozni mont hazudozni és falazni. Így te is átversz valakit. Nekem ilyen pár biztos nem kéne.
2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Hazudozni nem hazudoznék senki kedvéért, tehát nem falaznék. De nem biztos, hogy elmondanám. Illetve a havert próbálnám észhez téríteni elsősorban. Nem csak azért akarod elmondani mert tetszik a csaj?
2016. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pontosan mi közöd van ehhez ??
2016. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!