Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglepetest szerveztem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetest szerveztem, de feleslegesen?!

Figyelt kérdés
Iden tartottuk volna ag elso evfordulonkat. Probaltam meglepetest szervezni, a kedvebe jarni. A lenyeg, hogy Ausztriaba egy napra szallast foglaltam, mar egy honapja, mivel tanulok nekem is olcsobb legyen, ki tudjam fizetni. Szeptemberbe mar mondtam neki, hogy ilyesmire keszulok, tobbszor kozoltem vele, hogy decemberbe a hetvegeit velem toltse. Termeszetesen direkt szombat estere foglaltam szallast es vasarnapra csinaltam programokat, mert tudtam, hogy akkor ugy sem dolgozik. Direkt ket honappal elore szoltam, mert ugye nem lehet programokat szervezni, elore szolnom kell honapokkal, hogy egyaltalan par orat otthonrol el tudjon szakadni, de meg igy se sikerul sokszor hiaba igerget. Ha ag anyjanak kell valami inkabb felre tolja a programjainkat. Ha a heten egyszer tudnank talalkozni, akkoris inkabb az anyja parancsaira ugrik, hiaba erne ra sok dolog. Tehat most az anyja kozolte, hogy akkor disznovagas lesz es pont. Vasarnap reggel mikor mi meg Ausztriaba lennrnk. Termeszetesen az anyjanak ezt meg nem mondtuk, hogy mennenk, de sejtette. Egy honapja kerem a Paromat, hogy szoljon az anyjanak, hogy hetvegeken nem lesz, de majd mindig raer mondani neki, meg ugy is megerti meg stb. A vagas idopontja nem volt meg, csak annyi, hogy december vegen. Gondoltam ket napot lehet nelkulozni a paromat, de ugy latszik lehetetlen. A penzt nem utaljak vissza, tehat mindenhogy el kell menni mar, de o azt mondja, hogy nem fogja hallgatni ag anyja hisztijet.

2016. nov. 11. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit tennék? Keresnék egy FÉRFIT és vele mennék el Ausztriába. Pont.
2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én se pazarolnám az életem egy anyucipicifiára, pláne nem egy ilyen gyáva, konfliktuskerülő alakra.
2016. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ha már egy éve együtt vagytok, szólhattál volna a szüleinek, hogy ezt tervezed, ne tegyenek keresztbe...


menj el mással.

2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Disznóvágást lehet halasztani, vagy csinálják nélkülem.... Ennyi én ezt mondanám a párodnak is ezt kéne.
2016. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatól mondom, hogy nagyon idegesítő amikor nem lehet megtervezni előre valamit a pároddal. Utolsó pillanatig hiteget vagy meggondolja magát te meg ott maradsz egyedül program nélkül... Én a helyedben elmennék egyedül vagy egy barátnőmmel/barátommal és próbálnám jól érezni magamat.
2016. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 omba ***** válasza:
100%
A pénz veszteség, hogy kicsit jobban megismerteted a "párodat" -meg nyereség. Meg ne kérdezd, hogy vele maradj-e még!
2016. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sanda gyanúm, hogy ezzel a férfivel??? nem fogsz Ausztriába menni....Inkább gondold át, kell-e neked ez a határozatlan kisfiú...nem szakadt még le az anyja szoknyája mellől.Anyuci meg rá van telepedve a kisfiára.Sokat kell majd nyelned, ha vele maradsz.
2016. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szolokkal. Menj el egy baratnoddel, tesoddal..stb.. legjobb lenne egy masik pasival.
2016. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy mindenki nőként kezeli a Kérdezőt, én végig úgy értelmeztem, hogy ő a férfi a kapcsolatban. :D


Ettől függetlenül egyetértek az előttem szólókkal, ha anyu fontosabb, a többszöri kérés ellenére is, akkor elgondolkodnék a kapcsolat értelméről.

2016. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
No vagyok, igen :) nem az elso alkalom..
2016. nov. 11. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!