Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon csúnyán megsértett. A legutóbb amikor találkoztunk kész tények elé állított hogy az egyik baráti társasága (több is van neki) meghívott minket házibuliba és megyünk. Már azon kiakadtam hogy meg se beszélte ezt velem megmondtam hogy én nem megyek. Erre ő háborodott fel és olyat mondott hogy ő mennyire irigyli az egyik haverját mert a haverja barátnője szeret társaságba járni én meg nem. Mondom ha annyira irigyled keress magadnak te is olyat. Erre nem mert engem szeret bla bla csak jó lenne ha mennék vele társaságba. Ti mit gondoltok erről?
2016. nov. 11. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek vagytok együtt? Egyikőtökkel sincs vak, csak nem illetek össze. Ez elég nagy probléma. Gondolom ha előre szól se lett volna kedved menni.
2016. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És miért nem mész el vele?

Figyeld, elhiszem, h van aki nem társasági ember, de a kapcsolat a kompromisszumokról is szól. Nem lehet mindig az amit te akarsz. Valószínű a barátod is megtesz /meg fog tenni olyan dolgokat amihez egy csepp kedve sincs, csak azért mert tudja, h téged az mennyire boldoggá fog tenni...

Hány évesek vagytok ?

2016. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltam már vele. Nekem a társasággal van a bajom. A haverjai mind bulizós és olyan emberek akiknek esze ágában sincs felnőni. 30on felül van mindenki. Párom 35 éves. Én 32. Mi családban gondolkudunk mindketten nagyon szeretnénk gyereket. A baráti társaságában senkinek nincs. Nekem nincs már kedvem ehhez. De az a baj hogy ő meg vágyik erre. Ugyanakkor családra is. Jövőre lenne az esküvőnk. Hát nem tudom.
2016. nov. 11. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nehéz... Fel is nőne meg nem is. Szerintem addig ne tervezz vele semmiféle komolyabbat, amíg nem látod rajta, h változik és tényleg komolyan gondolja. Mert ilyenek csak beszélni tudnak róla, de úgy cselekedni nem! És nehogy azon kapd magad, h nem csak a babahányást, de az ő hányását is takaríthatod majd...
2016. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látom rajta hogy nagyon szeretne babát. Imádja a gyerekeket. Azt mondja a gyerek az élet értelme és régóta mondogatja. De a haverokat is imádja. A haverok családtagoknak számítanak mindent elmond nekik.
2016. nov. 11. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felnőtt emberek ne hajlanak bele egy olyan kijelentésbe, hogy bocs szívem, de nincs kedvem elmenni veled most bulizni, úgyhogy ha szeretnél te menj nyugodtan, érezd jól magad, de én itthon maradok.


Soha nem leszek képes megérteni, hogy miért kell hosszú írásos engedélyt kérnem a Jóistentől is, hogy azt merhessem mondani, hogy nekem nincs kedvem valamihez ezért én nem megyek.


Én pl simán megmondom a barátomnak, ha valami nem érdekel és fordítva is. És érdekes módon tökéletesen működik a dolog, mert majd elmegyünk másra közösen, ami mindkettőnknek jó. Nehogy már egy FELNŐTT kapcsolat azon múljon, hogy valaki nem akar elmenni bulizni...

2016. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Párom 32 éves én 23vagyok én sem szeretek bulizni, társaságba járni főleg nem az ő haverjaival, de ha csak tehetem elmegyek vele és legalább látom mit csinál meg mennyit iszik. Az ő barátai se szeretnek még ha beszélnek is rám se néznek nem értem miért....23L
2016. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból rendbe nálunk minden. Simán el merem engedni bulizni mert tudom hogy nem csal meg. Nem érdekli más nő. Inkább csak a fiú haverokkal szokott inni beszélgetni. A csajozós korszakból kinőtt. Azért nem mennék vele hogy tudjam mit csinál mert amúgy is tudom. Ha nélkülem megy mindig felhív többször is.
2016. nov. 11. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg azért nem volt ez olyan csúnya sértés,inkább el kellene gondolkoznod azon,hogy igaza van-e.
2016. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én pasimnakis van olyan haverjai akik lazàk meg szeretnek inni és nem csalàdcentrikusak és ha elmegy vmeikhez akkor én nem megyek vele mert nem akarom azt hallani hogy ilyen olyanok a nők stb csak felhúznàm magam annyit meg nem ér az egész !Nem csalna meg hűséges csak ő nem erőlteti a gyerek vàllalàst !Annyit tudsz tenni hogy vàrsz és pl eltelik kb 1év akkor csak hiteget mert vannak ilyen pasik hogy igérgetnek csak hogy az adott nő ne hagyja el!
2016. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!