Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéketlen lennék, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen lennék, vagy csak a sok negatív tapasztalat miatt érzem úgy hogy nem megy a társkeresés?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy kedves,okos,rendes srác vagyok,nem vagyok csúnya,de egy adonisz se.Volt már barátnőm,és úgy érzem ez hatással van rám,hogy ha megismerek egy lányt,akkor barátságnál tovább nem megyek.Vannak negítv tulajdonságaim is persze,indulatosság,és néha érzéketlennek érzem magam,mármint ha valamelyik osztálytársam fülig szerelmes,mindig mondok valami kicsit bunkó megjegyzést,olyankor mondják hogy egy alapvetően kedves fiú hogy lehet ilyen tapló is egyszerre.Na az első barátnőm érzelmileg elég instabil volt,nem volt depressziós,mert nem járt pszichiáterhez se,de a szülei nagyon tudták befolyásolni,ami miatt szakítás is lett,gyakran volt hogy napokra eltűnt és utólag tudtam meg hogy elájult,mert bepánikolt,meg nagyon nyálas volt,nem volt semmi szabadidőm mellette,mert bár meghallgattam,de volt sok más dolgom is,haverokkal se tudtam semerre menni,mert ha nem válaszoltam akkor biztos utálom stb.A második barátnőm,ő volt az első lány akinél ott is aludhattam,mert az első barátnőmnek a szülei soha nem engedték,még azt se hogy talizunk,na a második barátnőmmel visszont 2 hónap után állandóan veszekedések voltak,szóval ha együtt aludtunk,az is úgy telt hogy legyen reggel és mehetek haza.Másfél éve vagyok szingli,de szerintem tudatalatt köze van hozzá ezeknek a dolgoknak is.Bocsi ha hosszú lett,szóval csak egy-két tanácsot kérnék hogy mit tegyek.Szeretnék barátnőt,de egyszerűen elismerem félek hogy egy vidám-bolondos lány helyett egy olyat fogok ki,aki megint lehúz stb.21/f Bocsi a helyesírási hibákért,telefonról írtam.
2016. nov. 11. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennyi idősen azért még nem ne legyél elkeseredve. Még csak most kezdtél el igazán csajozni, megismerni a másik nemet. Sajnos a párkereséshez hozzájár néhány csalódás, amin túl kell esni. De attól még biztos vannak rendes lányok is, csak eddig úgy látszik rosszkor voltál rossz helyen és a nem megfelelővel. Hidd el, hogy egyszer majd te is megtalálod a párod, de addig meg próbáld meg kiszűrni azokat, akik nem hozzád valók, vagy dilinyósak.

25/L

2016. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, 28 vagyok és nem sikerült találnom normálisat. Szerintem meg se próbáld. Én már teljesen feladtam.

Nekem is volt, de nem is hiányzik.

2016. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is egy típus fickó vagy.... Mondjuk még fiatal, így emiatt elmegy ez a fajta viselkedés. Azt szokták mondani, hogy aki filmeken nevelkedik, annak sok időbe telik a való világ kiismerése:) ez csak poén, de.... De szerintem nálad az van (mint fickók egy elég nagy részénél), hogy túlságosan érzelmesre, érzelgősre veszed a párkapcsolatot. Emiatt persze egy idő után az egészet szívásnak érzed és onnantól kezdve, hogy így érzed szívatnak is. Az érzelgősségnek egyik oka a naiv tapasztalatlanság, de erősen játszik az önismeret és az önbizalom hiánya. Sokan az önismeretre mondják, hogy hülyeség, de valójában az a legbiztonságosabb módja hogy ne keveredj rossz helyzetekbe. Az önismeretet tapasztalatok szerzésével és saját magad őszinte megfigyelésével tudod elmélyíteni. Ez sajna egy hosszabb folyamat, de van időd bőven. Azért merészeltem ezeket leírni, mert ennyi idősen kb én is úgy gondolkodtam, mint te. De szerencsére már sem annyi idős nem vagyok, sem túlságosan érzelgős...
2016. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, annyi különbséggel, hogy öregebb vagyok nálad 10 évvel.

Ebből kifolyólag már jónéhány kevésbé komoly, és három elég komoly kapcsolat van a hátam mögött, mindháromból majdnem házasság lett, és mindegyikbe beleadtam mindent, és az utolsó után elég sokáig problémáim voltak a társkeresés terén.

De arra jöttem rá sok gondolkodás és önvizsgálat után, hogy valójában egyáltalán nem is hiányzik az nekem, hogy úgymond "hagyományos" kapcsolatban éljek egy nővel, mert úgy érzem, hogy jóval több kompromisszumot kell kötnöm egy ilyen kapcsolatban, mint amennyire szivem szerint hajlandó lennék.

Sajnos az a helyzet, hogy nem létezik olyan nő, akivel minden tökéletes és rózsaszín és stb., egy vidám-bolondos lány is ugyanúgy a terhedre lesz egy idő után, ugyanúgy fel kell adj érte olyan dolgokat, amiket nem szeretnél valójában feladni, és főleg a másik fél soha nem fogja ezt megtenni érted.

Mostmár ott tartok, hogy egyáltalán nem érdekel egy komoly kapcsolat, az egyetlen olyan aspektusa a kapcsolatnak, ami hiányzik, az a szex és az azzal együtt járó intimitás és érzelmek.

De az, hogy rendszeresen közös programokat szervezzek egy nővel, moziba hordjam, nyaralni, vásárolni, együtt éljünk, lemondjak a kedvéért hobbikról, haveri programokról, stb., na ez már nekem nem pálya, magyarul az egyéjszakás dugásoknál egy kicsit többre, de egy komoly kapcsolatnál kicsit kevesebbre van szükségem, tulajdonképpen egy laza kapcsolatra.


Én azt ajánlanám, hogy gondolkodj el rajta, hogy te magad mit akarsz, ami egyébként nem is olyan könnyű, mert az embert körülvevő közösségi nyomás eléggé eltorzítja ezt, ugye a szülők okoskodása, hogy "jaj, fiam, egy komoly lány kell neked", a haverok okoskodása, hogy "mé nem szedsz fel egy fullos 18 éves részeg kiscsajt a hétvégi buliban", stb.,


De ha világossá válik saját magad számára, hogy mit is akarsz, akkor túl fogsz lépni a társkeresési problémáidon is.

2016. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!