Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a börtönbe menne a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a börtönbe menne a párotok akkor is "mellette" maradnátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem engem arult el, akkor termeszetesen kitartok mellette.
2016. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Igen csak közben mással is dugnék. Nem vagyok apáca.
2016. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen fontos infót hagytál ki; nagyon nem mindegy, hogy miért... kb. ennek függvényében döntenék.
2016. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért, de remélem sosem lesz ilyen....
2016. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves lepontozó, szerinted nem releváns, hogy az ember szerelmét mondjuk adócsalásért küldik böribe, vagy gyermekgyilkosságért...?
2016. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért ül börtönben. Bár a börtön az már a súlyosabb bűnökért jár, szóval valószínűleg ebben az esetben nem tartanék ki mellette. De fogházba az kerül, aki pl. gondatlanságból elgázolt vkit, lopott valamit vagy könnyű testi sértésért például. Elgázolni vkit nagyon könnyű, elég ha egy kicsit fáradt vagy, a gyalogos meg egy idi.ta és már megtörtént a baj. Ezért nem hagynám el semmiképpen sem
2016. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1# tehát ha mást gyilkolt meg akkor az nem baj.
2016. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki, mert ismerem a párom. Ölni sosem tudna, lopni sem, verekedni sem...szóval szinte az egyetlen ami lehet egy közlekedési baleset vagy vmi téves vád ami alapján elítélik, ilyen van sajnos nem kevés :-(
2016. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kitartanék. Az előző válaszoló leírta az én véleményemet is. Én párom se tudna semmi olyat tenni szándékosan, ami miatt börtönbe kerülhetne. Szóval biztos, hogy baleset miatt kerülne be, így mellette maradnék.
2016. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!