Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek ilyen és, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen és, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a hűségre. Van, hogy biztosan már szerelmes is vagyok néha valakibe, de abban a pillanatban, hogy érzem, hogy viszonozza az érzéseimet, vagy bevallja az érzelmeit felém, hirtelen eltűnik a varázs, megunom, csapdában érzem magamat, úgy érzem falhoz vagyok szorítva ,be vagyok záeva és egyszerűen csak menekülni akarok. Onnantól, hogy az a bizonyos személy bevallotta az érzését, mégha hónapokig is voltam oda érte, utana szinte taszitani kezd és idegesíteni.

Mindig ez van. Főleg, hogy tudom, hogy a szerelem csak később alakul ki, ha az ember igazán megismerte a másikat. (Egyszer volt egy 2 éves kapcaolatom de úgy éreztem megfulladok tőle, így lezártam) A másik oldalról viszont vágyok a szeretetre, törődésre. De nem tudom, mit tegyek, vagy szerintetek kellene-e ezen változtatni és ha igen, hogyan?


24/l



2016. nov. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust!
2016. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Ez bizony súlyos kötődési probléma
2016. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan partnert aki csak laza kapcsolatot akar vsgy nyitott kapcsolatot !
2016. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NudliHercegnő ***** válasza:
Én is a pszichológusra szavazok, ez nem egészséges
2016. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerūen nem valò neked kapcsolat, szerintem ne is erõltesd, mert csak a rendes pasikat vàgod àt. Van egy hasonlò baràtnõm, annyi különbséggel, hogy õ a hàrom éve tartò baràtjàt csalja rendszeresen, több pasival. Az meg mit sem sejt. Azt nem értem, az ilyen rib @ncok minek vannak kapcsolatban? Miért keserítik a normàlis emberek életét? Ha nem tudsz nyugton ülni keress dugò pajtit és kész....
2016. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!