Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk házasok. 2 gyermekünk van, imádják őt. Én viszont egyre távolabb kerülök tőle érzelmileg. 3x próbált félrelépni, de állítja hogy szeret. Én már elég rég óta nem bízom benne száz százalékosan. Mondtam neki hogy kicsit tartsunk szünetet. Folyamatos dühkitörései vannak. Ököllel csapkodja a falat, az ágyban szó szerint toporzékol, dobálja magát, a párnát ököllel veri. Az elmúlt 2 évben kicsit háttérbe helyeztem magam. Csak az ő igényeire figyeltem. Több együttlét, mert neki több szeretet kell. Neki ilyen-olyan előfizetés kell. Mindig mindenre pénz kell mert neki szüksége van erre-arra. A gyerekek körül sokat segít de úgy érzem engem semmibe vesz. Mert értsem meg hogy neki vannak érzései, vannak szükségletei. De eddig bírtam. És most hogy én ezt így már nem akarom, szar ember vagyok. Ordít, csapkod, tombol mert nem bízok benne. Mert csak a gyerekek apját látom benne. Úgy érzem nem bírom tovább. Így nem. Mi lehet a megoldás? :(
2016. nov. 12. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg a férjed nem nő fel, addig nem tudsz csinálni semmit.
2016. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
túlzott elvárások, túlzott érzelgősség...
2016. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!