Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Excsaj probléma. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Excsaj probléma. Miért nem tudja másfél év után kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt. Szerencsére minden rendben köztünk, már a költözésen agyalunk, szóval nem a hűtlenség a téma. Csak képbe jött az excsajszi.

Vele másfél éve szakított a barátom, mert megcsalta, hazudott neki róla, és egy kis r..bancként viselkedett, ezért barátom szakított vele, mert már nem szerette ezért. A lány nagyon szomorú volt, sokat sírt miatta, és nem értette, mert megvolt a harmónia köztük, és látszólag rendben voltak. Éppen ezért sokan nem értették, hogy miért szakított a lánnyal.

Rá pár hónapra megismerkedtünk, előtte nem is ismertük egymást, majd pár hónap múlva alakult ki a kapcsolatunk.

Nemrég derült fény arra, hogy az ex másfél év után sem tudja kiverni a fejéből a barátomat, sőt,azt mondja mindenkinek,hogy mi azért jöttünk ilyen hamar össze, mert képben voltam, és miattam is történt a szakítás.. pedig nem így volt,mert nem ismertük egymást azelőtt,a szakítás pedig az ex miatt volt. De ezt nem tudja felfogni.

Mái napig így van vele, hogy majd még úgyis összejönnek egyszer, de a barátom egyáltalán nem foglalkozik vele,még csak nem is köszön neki, ez szerintem elég jelző arra,hogy nem foglalkozik vele.

De a lány tesz róla, hogy ő legyen a téma itthon is: barátom bátyjának állandóan küldd piát, meg elhívja ide-oda bulizni (ők mindig jóban voltak, de sose tapadt ennyire). A szülőket hívogatja, ajándékokat küldd. Ezzel azt akarja elérni, hogy zűr legyen köztük. De mi ezen csak elmosolyodunk, és különösebben nem érdekel minket a szánalmas tekerése.

Ami leginkább bosszant minket, hogy azt mondta a sógoromnak, hogy a barátom tartozik neki egy vallomással, hogy miért szakított vele, és jött össze velem olyan hamar. Meg hogy szomorú miatta, és vissza akarja kapni. Nem értem, miért nem tudja elfogadni, hogy ők nem lesznek már együtt, és keresni magának valakit, akivel boldog lehet? Helyette nyomatja magát elég szánalmasan.. Szerencsére nem mérgezi vele a kapcsolatunkat,de azért mégis bosszant minket.


Miért a véleményetek?

Hasonló sztori?


23 l



2016. nov. 12. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Fel kellene nőni 23 évesen, és nem úgy viselkedni, mint a 13 évesek - ez az én véleményem.
2016. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én felnőttem, már elnézést. Csak a sztorit írtam ki, hogy mi a helyzet, nem én alakítottam, mégis szerepet kaptam benne. Nem kitalált történet, ezt így megmondták nekünk.Féltékeny nem vagyok, csupán leírtam ezt a történetet, és nem azért, mert nem vagyok elég felnőtt.. Ez a mostani helyzet az életemben, és slussz passz.

Arra lennék kíváncsi, Veletek történt-e hasonló, hogyan éltétek meg, mi lett a végkimenetele.

2016. nov. 12. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen agyhianyos emberekkel egy percig ne foglalkozzatok. Mast nem is kell tenni, majd egy ido utan eszre veszi magat. Ha meg tovabb teszi magat, akkor el kell neki magyarazni mindenki elott, hogy nem azert volt a szakitas, mert a baratod gonosz, hanem mert o nem tudta hova kell rakni a viszketo p**csajat, aztan ennyi :').
2016. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan. Vannak vicces próbálkozásai,feltűnési viszketegsége, de párom szerint semmit nem változott, mindig ilyen volt xD
2016. nov. 12. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi pár évvel idősebbek vagyunk, de a sztori szinte teljesen hasonló - azzal a különbséggel, hogy én már a _második_ barátnő vagyok a szakítás után, azaz a kattant ex és köztem volt még egy csaj.


Több mint három év telt el az ő szakításuk óta, de a csaj még mindig keresi a páromat, írogat neki, hívogatja. Az anyját, bátyját, többi családtagját is ugyanúgy keresi, felhívja, jajdehiányoznak meg minden, páromnak mindig elpanaszolja, hogy milyen szar az élete, hogy sajnáltassa kicsit magát - ismered a sebtapasz-effektust?, mert régen ennek sokáig bedőlt a párom, még akkoriban is, mikor összejöttünk - mostanra már nem válaszol neki egyáltalán, de még így is.

Sőt, hasonló is volt, mint nálatok: a csaj egy csomó közös ismerősnek, meg párom családja ismerőseinek mind elmesélte, hogy MOST ÉPP nincsenek együtt, miattam, mert én egy önző szuka vagyok, és elloptam az ő szerelmét. De hogy ők összetartoznak a párommal, és ő vissza fog menni hozzá, mert az ő szerelmük erős, és más úgyse lesz hozzá ilyen jó, stb. Egyébként régebben ezeket mondogatta mindig páromnak is.


Túl sok mindent nem tudsz ezzel kezdeni, vagy leállítja párod, vagy pedig mindenhonnan teljesen és totálisan tiltjátok és ignoráljátok. Ha a kapcsolatot nem mérgezni, akkor foglalkozni is kár vele, annyit sem érdemel.

2016. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!