Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szó szerint rosszul leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó szerint rosszul leszek, ha a párom nem jön időbe haza. Annyira rosszul viselem, hogy nehezebben jön a levegő és rángatolózok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. Kettő éve vagyunk együtt, egy éve pedig együtt élünk. Ő az a típus aki szeret beszélgetni, elidőzni embereknél, kocsmába stb. Nem alkoholista, de a sörözésbe benne van időnként. Megbeszéltük, hogy a munka után ha elmegy valahová, ír és azt is megírja mikor jön haza körülbelül. Rendszeresen 20 percet ír és abból 1, 1,-5 óra lesz, ha elszalad otthonról valahová és azt mondja 5 perc múlva jön, abból is lesz 1 óra. Na már most én eleve utálom ha esténként nincs itthon velem, de hogy még az időt is húzza teljesen kiakaszt. Ilyenkor nézem az időt és elkezdem hívogatni vagy felveszi vagy nem. Ha felveszi jön egy újabb 5 perc múlva megyek abból persze lesz vagy fél óra. Egyre idegesebb leszek ilyenkor és dobálózom, csapkodok, sírok (az a minimum) és mire hazaért annyira mérges leszek rá hogy veszekszem vele. Ez szinte minden héten így megy, a leghosszabb idő amíg nem történt ez, 3 hét volt. Mondtam már neki ezerszer hogy ha tudja hogy ilyen vagyok miért csinálja ezt, mi az oka, direkt szívat? Azt mondja nem, csak mindig elrepül az idő és nem tudja jól érzékelni az 5 percet sem. Rengeteg problémánk van ebből, anyám azt mondja fogadjam el őt ilyennek, mert ez még nem jelent azt hogy nem szeret. Tudom hogy szeret mert ha nincs ez nagyon jól megvagyunk és mindig aranyos hozzám, egy igazi béke kedvelő, nyugodt ember ő. De ezektől a falat tudnám kaparni és félek hogy az egészségem rámegy az ideg miatt. Mit tegyek? Kérlek ne írjátok, hogy tv-zzek olvassak, barátnőzzek míg haza nem ér, mert nem megy, olyankor csak erre gondolok és semmi nem köt le.
2016. nov. 12. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

A hiba az ön agyi készülékében keresendő! Találja meg a hibát és változtasson rajta, mielőtt az élete véget érne!


Nagyon görcsön, merev, ellenőrizgető személy vagy.

Látom nincsen semmi elfoglaltságod, csak is az, hogy a párod időben hazaérjen, és ha késik, akkor ki fog törni a sokadik világháború!


Nem veszed észre, hogy lassan idegi roncsot fogsz magadból csinálni?

Ráadásul a kapcsolatodat is veszélyezteted az idegbeteg hisztis viselkedéseddel?


Jól rád férne egy alapos d..gás, hogy észhez térj, és ne agyalj ilyeneken feleslegesen!

2016. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

A probléma megoldása nem az, ha a párod nem lehet önmaga melletted. Nem direkt szívat, mert ő ilyen.


Arra kellene választ kapnod, hogy miért van ez az érzésed.

Aggódsz amiatt, hogy megcsal?

Aggódsz amiatt, hogy ilyenkor baj éri a párod?

Féltékeny vagy az ő szociális életére/boldogságára?

2016. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Első, hasznos volt a válaszod... Megoldást kértem nem lecseszést.

Második, igen félek is hogy megcsal, mert anno régen általában kocsmákban jött össze az előttem lévő nőkkel. Nem kaptam rajta megcsaláson, de igen, félek, a szociális életéből meg annyit vonok le ilyenkor hogy másokkal jobban érzi magát mint velem. Rögtön erre gondolok ha ez előfordul.

2016. nov. 12. 16:36
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Velem is így volt az elején.

Aztán ultimátumot kaptam, hogy befejezem vagy szakítunk.

Észhez térített ez annyira, hogy rájöjjek fölösleges cirkusz amit csinálok.

Nem csal meg, akkor tulajdonképpen miért is kell a hiszti?


A megoldás magadban keresendő.

Féltékeny vagy, ezért leszel ideges ha nem jön haza időben.

Kezdj el megbízni benne, különben a viselkedéseddel hamar az ajtó túloldalán találod magad!

2016. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de azok utan, amiket te lemuvelsz, nem ertened meg teljes mertekben, ha masokkal jobban erezne magat, mint egy ot zaklato, csapkodo, sirogorcsos hazisarkany mellett?
2016. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Alapjába véve normális vagyok vele és ezt ő is tudja. Kedves vagyok, bújós, finomakat főzök neki, minden rendben van amikor otthon van! Nem hisztizek csak ha nem jön haza! Tudom hogy ez az én hibám, sokszor elhatároztam hogy nem fog érdekelni mikor jön haza, de ha eljön megint az a pillanat, nem tudok magamnak parancsolni és kiborulok.
2016. nov. 12. 16:44
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talàlj ki vmi programot ahol kettesben lehettek és nem csak kocsmàkba jàr beszéld meg vele mert ez nem egészséges még ha hűséges is a kocsmàn kívül is van vilàg !Mond meg neki hogy ekkor meg akkor menjetek valahova ez neked fontos és ha szeret akkor ugy is téged vàlaszt nem pedig a kocsmàt !Ha rendes és megtesz mindent nem csak kocsmàkba jàr akkor nincs mitől tartanod!
2016. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

"Kérlek ne írjátok, hogy tv-zzek olvassak, barátnőzzek míg haza nem ér, mert nem megy.."


Te kérsz megoldás, miközben egy csomó mindent kilőttél ezzel a kiemelt mondatrészeddel??


Akkor íme: KEZDJ ÖNISMERETTEL FOGLALKOZNI!!!


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység RÓLAD SZÓL, és nem a párodról!

Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2016. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
ui.: egyébként adtam tanácsot: "A hiba az ön agyi készülékében keresendő! Találja meg a hibát és változtasson rajta, mielőtt az élete véget érne! "
2016. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Minden elismerésem a párodnak, hogy még nem szabadult meg tőled, miután ilyen undorítóan viselkedsz. Jobb esetben az embernek társa van, nem valami komplexusos, unatkozó, hisztis börtönőre.

Kezdj el sürgősen foglalkozni magaddal, tanulj önismeretet, igenis foglald le magad, mielőtt macskás néniként végzed, mert ezt hosszú távon épeszű ember nem viseli el.

2016. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!