Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Andreas kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve együtt vagyunk, de még egyszer sem dolgozott, amióta velem van. Eleinte nem is nagyon tűnt fel, de mostmár nagyon zavaró lett számomra. Utóbbi időben mar sokszor szóvá tettem neki, hogy menjen el dolgozni, de mindig azt mondta hogy "jó, persze", vagy csak hallgatott és folytatta tovább a tv-t vagy a telefonozást. Mindezt megelőzve az apja is velünk lakott, aki szintén ugyanezt csinálta. Apósom miatt hitelt kellett felvennem, mert vállalkozásba akart belekezdeni, és mindig baszogatta barátnőmet. Igy beadtam a derekamat. Ezzel nem is lett volna baj, csak fogta magát az apja, és elköltözött, hátrahagyva egy csomó közüzemi számlát, amire természetesen én adtam pénzt, csak nem fizette be, illetve becsődöltette a vállalkozást is, amit szintén a mai napig törlesztek. Anyámmal is össze vesztem, mert megmerte mondani hogy milyen ez a család. Hozzáteszem igaza volt! Fél évig nem is beszéltem vele, miközben párom rendszeren beszél az apjával, és ugy csinál mintha semmi sem történt volna. Ez nem igazán érzem fair-nek. Kezdem olyannak látni, mint az apját. Mindezek mellett szorongásos tüneteim is lettek. Sorra jártam az orvosokat, hogy mitől érzem szarul magam. Aztán elmentem egy pszichológushoz, aki rávilágított egy-két dologra. Nem igazán látom a jövőmet ezzel a lánnyal. Én sok mindenre törekszem az életemben, de ő nagyon semmire sem. Ti mit tennétek az én helyemben?
2016. nov. 13. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi videórészlet ugrik be: "Így élnek a romák" "Nem törődnek a körülményeikkel, az élethelyetükkel..."


Eléggé megszívtad, bár láthattaad volna előre milyenek is. A putri nem azért putri, mert szegények a lakói, hanem mert igénytelenek és nem zavarja őket az ami másokat igen"

2016. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sosem voltam a hosszú kapcsolatok hívei. Mivel ez az első komolyabb kapcsolatom ezért sajnos elég naív voltam, mert nem láttam a "rózsaszín felhőtől".

20 éves voltam mikor össze jöttünk. Makacs, bolond, azt hittem hogy a jóindulatúságommal megváltom az egész világot. Hát nem így lett.

De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. Help...!

2016. nov. 13. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, h fizessék vissza, ha kell, akkor a barátnőd menjel el dolgozni a pénzért, aztán szakíts vele
2016. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Számomra az a leginkább megdöbbentő, hogy egy felnőtt férfi helyett veszel fel hitelt a saját nevedre, amit utána te fizetsz, nem vele fizetteted (nem érdekes, hogy neki nincs miből, oldja meg, ha már felveteti veled a hitelt). A nődnek meg egyébként igaza van- te csak egyszer-egyszer beszólsz neki, majd soha semmi következménye nincs a dolognak, soha semmi szankció nem követi, hogy még csak nem is törekszik neked segíteni. Akkor így miért is változna? A jelek szerint neked is megfelel, legalábbis eddig megfelelt a helyzet. Ha változást akarsz, akkor ennél komolyabban kell fellépni, nem ám csak megemlíteni meg "szóvá tenni".


És igen, mindenképp szakítanék vele, és ha megoldható, behajtanám tőlük a hitel teljes összegét, ha az eddig ráköltött pénzeket (rezsi, lakbér, tudjistenmi apróságok, mint pl kaja) már úgysem kérheted rajta számon.


És továbbra is csak döbbenten nézek, hogy hogy veheted fel egy semmirekellő ember nevében a hitelt. Hihetetlen. Anyámnak nem vennék fel hitelt, nemhogy egy olyan embernek, akit leírtál. Döbbenetes vagy.

2016. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

#5



ezzel az a baj, ha odadörrente a két cigánynak, hogy na munkára, nincs hitel!


Akkor most sovinisztáznák, önzőznék...

2016. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem élünk putriban, mert viszonylag jól keresek. Csak sajnos nyomják a vállam olyan dolgok, amelyekkel a pszichológusom szerint 23 évesen nagyon nem kellene hogy foglalkozzak.
2016. nov. 13. 23:28
 7/13 Szergej55 ***** válasza:
Kuka, csodák márpedig nincsenek.
2016. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy a pàrod apja ilyen önző sztem fordítva kellett volna történnie sok mindennek !Mivel ő a felnőtt neki nem magàra kellett volna gondolnia hanem ràtok mondta volna azt hogy kezdjetek új életet pl befizet nektek egy wellnesre mondjuk neki nincs ennyi esze felnőtt létére a màsik az hogy téged terhel a hiteleivel és te fiatal vagy neked nem ezekkel kellene foglalkoznod hogy màsok helyett fizess hanem hogy félre tudj rakni lakàsra kocsi és tudj tervezni!A lànya sem különmb lusta àlj a sarkadra és mond meg neki hogy menjen el melozni és dobod!
2016. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Szakíts vele. Anyukáddal rendezd a kapcsolatot. Keress fel egy jó ügyvédet, ő segíthet visszaszerezni a pénzed.
2016. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a leírásod alapján. Ez a lány kihasznál, már betegségekbe hajszol ez a kapcsolat, találsz te magadhoz méltóbbat. Ennél a magány is jobb.
2016. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!