Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátom? . Mit reagálnál erre?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap bevert arccal jött haza.Azt mondta a felesége öccse kötött belé,(valószínüleg azért mert zavarja,hogy a barátom megcsalta a nővérét,),és ő verte meg.De ma találkoztam a sógornak a feleségével, de ő azt mondta,hogy a barátom számonkérte a feleségét, mert új férfival randizik, és le ri..banc-ozta, és ezért ment neki az öccs...Miért hazudott? Miért érdekli,hogy mit csinál a felesége,akivel válni készülnek? Nem akarok hisztizni,még nem is hoztam neki szóba,hogy hallottam a másik verziót is,de lehet hogy jogosan merül fel bennem, hogy eredetileg nem is akarta otthagyni értem? Miért hazudott volna az öccs felesége?

2016. nov. 14. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
ez az uj máuniká só kéremszépen ?
2016. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg maradt valamennyi agyad, akkor inkabb kilepsz egy ilyen megalazo kapcsolatbol egy ilyen alakkal... elhagyja erted a feleseget... szep. Es teged kiert fog elhagyni, mikozben osszeverik?
2016. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az anyám szerint az sem biztos, hogy ő hagyta ott :-(Azt mondja utána kellene néznem,hogy nem-e a felesége dobta ki, és csak azért jött hozzám,hogy legyen hol laknia..De anyám az elejétől fogva utálja őt,úgyhogy nem tudom.De lehet érdemes lenne beszélni a feleségével,ennek fényében...
2016. nov. 14. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szinte biztos hogy neki adták ki az utját és ebbe nem tud beletörődni


te meg csak egy pótlék vagy

2016. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát, arra azért számítsál hogy még "lehet egy pár csontváz a szekrényében" :))
2016. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg anyadnak igaza van...
2016. nov. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallgass anyádra.

Amúgy, ha hazudott és őt dobták ki, Te csak pótlék vagy meg ingyen albérlet. Ha ő hagyta el érted a feleségét, akkor meg mi a garancia, hogy téged nem fog ugyanúgy otthagyni majd? Tanulság: hagyd a p...csába az egészet.

2016. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekesek egyébként az ilyen kérdések, ha a férfi szemszögéből néznénk, akkor meg egy gonosz, áskálódó anyós lenne a kedves anyuka. :-)


Mindazonáltal jelen esetben egyetértek az előttem szólókkal. Nem számít, mi az igazság, a pasi mindenképpen sunyít, nem éri meg a kapcsolat, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle.

2016. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!