Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amióta 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta 2 barátomnak is párkapcsolata van, egyszerűen lehetetlen velük nyugodtan telefonálni?

Figyelt kérdés

Lányok, tudtok nekem erre valami épeszű magyarázatot adni, hogy miért gond nektek az, ha hetente-kéthetente egyszer beszélget a pasitok egy régebbi barátjával, akivel szinte csak telefonon tud kapcsolatot tartani?

Mostanság 2 esetben is ez van. Amióta összeköltözött ez a két srác a barátnőikkel, egyszerűen bäsznak felhívni, ha meg rákérdezek, akkor mindig az a válasz, hogy a csajom problémázik, hogy minek beszélget hosszú ideig velem vagy akárki mással, másiktól meg azt kaptam meg, hogy nem tud nyugodtan telefonálni, ha otthon van a barátnője is. Kérdezem én, az utcai sétálást nem találták fel, hogy tudjunk beszélgetni? Miért van az, ha egy férfinak, barátnője lesz, akivel együtt lakik, akkor onnantól kezdve egyszerűen nem lehet normálisan, hosszabban telefonálni a két havernak?


Köszi.

Egy egyedülálló férfi.


2016. nov. 14. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, nem egyedülálló, de én sem értem ezt. Sőt, nem csupán a telefont, de mást sem. Ha pasi van, akkor bele vannak mászva a fenekébe, a barátnő többé nem is létezik. Ha véletlenül mégis szánnak rá időt, akkor is ott van a pali, semmiről nem lehet vele beszélgetni, ami olyan lányos téma lenne. Szóval van a másik oldalon is ilyen.
2016. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén nő létemre ezt én sem értem. A barátom is rengeteg ilyen sztorit mesélt, hogy sok haverját a barátnője nem engedi el sehova, bulizni, focizni, sehova..... nem is értem ezt a gondolkodást. Nem tudom hogy a nők hány százaléka ilyen, de sajnos elég sok ilyen esetet hallottam..... Nem tudok rá magyarázatot mondani mivel én nem vagyok ilyen, és nem is értem ezt fajta hozzá állást a nők részéről.
2016. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hazafelé szoktam anyát felhívni. Ha már hazaértem akkor nem szeretek "ilyenekkel" foglalkozni. Olyankor együtt vacsorázunk a párommal, megbeszéljük kivel mi történt, nézünk egy filmet. Mondjuk bkv-n meg nem lehet nyugodtan telefonálni. Én speciel nem is szeretek, nem csak bkv-n hanem amúgy se. Ha beszélni akarok a barátaimmal, akkor elhívom magunkhoz, vagy elmegyünk valahová, vagy facebokon beszélünk pár szót. Elhiszem hogy neked egyedülállóként ez fura. Ez meg kicsit gáz hogy menjen az utcára telefonálni mintha valamit titkolna. Nem azt mondom, hogy jó dolog, de megértem.
2016. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőként bennem még soha nem merült fel, hogy hisztizni kellene amiatt, hogy a párom telefonál. Igaz, ő általában úgy időzíti a dolgot, hogy ne tőlünk vegyen el időt. Pl. ha otthon vagyunk, akkor addig, amíg én is mást csinálok, főzök vagy gép előtt ülök, tehát nem vele foglalkozom amúgy se, ha meg megyünk valahova, akkor addig szokott telefonálni, míg én bemegyek egy boltba/bankba, akármi, vagy ha villamoson ülünk, mert ott amúgy se szoktunk beszélgetni, és akkor csak hozzábújok, amíg dumál... Szóval azért meg lehet ezt oldani. Ha a haverjaid azt mondják, hogy nem lehet, akkor nem is akarják igazán.


Én is ugyanúgy elmegyek barátnőzni rendszeresen, annak ellenére, hogy az a fajta vagyok, hogy a párom az első, tehát minden programomat hozzá igazítom (pl. ha dolgozik, vagy tudom, hogy dolga van - ha ráér, akkor én is szabaddá teszem magam).

Egyébként ő is van, hogy lemondja a pasis programot azért, mert épp velem van inkább, de az az ő döntése, nem az én hisztim eredménye. Bár ha rám hivatkozik a haverok előtt, akkor simán lehet, hogy ők azt hiszik, pórázon tartom. :)

2016. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!