Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyjából minden rendben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából minden rendben, kivéve az ágyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk teljesen jól működik évek óta, mondhatni minden rendben, kivéve, hogy úgy érzem, nem találunk az ágyban. Különböző az elképzelésünk, stílusunk, vérmérsékletünk, ha meg csak a másik kedvéért vagy valamilyen, az úgyis...

Állítólag hosszútávon a párkapcsolatban ez fontos alapkő. Én is úgy érzem, hogy fontos lenne azonosabb hullámhosszon lenni ebben is, és egyre inkább.

Mit tegyek? Mi a véleményetek, tanácsotok?



2016. nov. 15. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon csekély annak az esélye, hogy 2 ember mindkettőben összepasszoljon. Vagy a "civil élet" vagy az "ágyban" nem lesz jó. Harmadik esély ha mindkettő közepes-enyhén jó. Ebből gyakran lesz házasság ami Mr.Nyugalom és Miss Harmónia esetén egész sokáig kitart. Bár bezavarhatnak szeretők bármelyik félnél...
2016. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hagyd ott,keress jó dugót.
2016. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

#2


Ja, mert az sokkal jobb, ha éjjel tök jó a tenyészbika alávág, de napközben a "dicső kan" letáborozik a tévé elé és üvötözik, hogy "asszony hozzad azt a kőbányait, de szaporán ám, mert kapsz egy sallert csak úgy recseg!" és végigfingja az egész napot.

2016. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy 27F.

#1 Az utolsó mondattal már voltak gondok... :-/

2016. nov. 15. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

#4


Pedig sajnos pont a nyugodt-békés-harmónikus-"szeretetteljes" házasságok amiknél egyszercsak megjelenik valami tahó nagyfarkú macho vagy cuki csábító szexi maca és ugyan nem rögtön de megtörténik aminek nem kellene, mert olyan érzésekkel jár amik otthon nincsenek meg (brutalitás, szenvedély stb.)

2016. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdemes végiggondolni a fontossági sorrendet. Mondjuk képzelj el magad mellé egy társat, akivel nagyon jó a szex, de minden egyéb problémás. Arra ne adj, amit mások mondanak, hiszen mindenki mást tart fontosnak. Gondolkodj el inkább azon, hogyan lehetne közelíteni az igényeiteket, elképzeléseiteket, már ami az ágyat illeti.
2016. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem tulajdonítottam sok jelentősséget de így az idő teltével azért nagyon tudok szenvedni mert a feleségem lecsökkent libidójával csak havi 1szer vagyunk együtt. És a folyamatis elutasítás azért nagyon rosszul tud esni!
2016. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak párkapcsolati problémák, amik megérnek egy esti misét, és vannak, amik nem. Ez a kérdés nem tartozik a javítható kategóriába. Tovább kell lépni, és megkeresni azt a partnert, akivel minden tekintetben összepasszoltok, vagy legalábbis megvan az esélye, hogy az évek múltával egymás igényeihez csiszolódtok.
2016. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 János Gilján ***** válasza:

Egyetértek. A szexuális életen sokat lehet lendíteni és megfelelő munkával/kommunikációval rengeteg tüzet lehet bele vinni. Viszont ha mindez nem segít, akkor bizony jobb inkább szétmenni, mert előbb utóbb mindenképpen vége lesz a kapcsolatnak jószerivel fájdalmas félrelépések sorozata után.


A jó szex önmagában nem ment meg egy rossz párkapcsolatot, de a rossz szex viszont tönkreteszi a jó kapcsolatot is.

2016. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kérdezték többen is, hogy hogyan jellemezném a jelenséget. Bemásolnám ide is a pontosság kedvéért:


Hát egyszerűen más a vérünk. Nem föltétlen ilyen jellegű, hogy többször, vagy kevesebbszer akarnánk (noha ilyesmi is van benne). Inkább úgy fogalmaznék, hogy a szellemi, lelki szinten is másképp állunk hozzá. Mintha különböző polcról vennénk le a "hálószoba" témáját. Ő picit "sznob stílusban" értelmezi, én meg szabadabb, pajzánabb fajta vagyok.

Szex közben valahogy nehezen születik meg az "EGYÜTT" érzése, hogy együtt csináljuk, EGYMÁSÉRT, EGY irányba haladunk. Mintha más világokban mozogna ő, nem figyelne rám, én pedig szakadok meg, hogy ez meglegyen részemről. Állítólag szereti a szexet, és látszik is, mégis mintha csak ÉRTEM csinálná az egészet. Furcsa paradoxon. Vagy teljesen rám hagyja, hogy én kezdeményezzek folyton, vagy pedig úgymond belemászik az aurámba, és megfojt a közeledésével (mert hát azt mondtam, hogy sose kezdeményez).

Ha lassan csinálom, ő türelmetlenül gyorsabban akarná, mert "nem bír magával", ha gyorsabban kezdem csinálni (mert legyőzöm a kísértő magömlésemet), akkor pengeélen van, hogy megunja (?!), és az már "fűrészelés" neki, és átmegy "szeretkezésből" "dugásba" az egész, ha nem vigyázok, ami nála már pejoratív.. Én meg az egész közben meg vagyok feszülve, hogy pont megfelelően teljen az az együtt töltött idő, ha már megtisztelt a testével engem... Végül az egésznek ez a lelki lenyomata miatt (gondolom) nehezen tudom kielégíteni is, mert mikor érzem, látom, hogy orgazmus fele közelít, képtelen vagyok kitartani, és elmegyek hamarabb (rá kell segítsek kézzel, nyelvvel, mikor mivel, hogy sikerüljön, úgy viszonylag könnyen megy). Különböző pozícióban, és módon szeretjük amúgy is.


Sok tapasztalatom nincs, de sokáig azt hittem, egyszerűen szerencsétlen vagyok az ágyban, de volt szerencsém olyan lánnyal is lenni, akivel egyszerűen mondhatni tökéletesen működtek a fentebb említett dolgok. Megvolt az EGYÜTT, EGYMÁSÉRT, "EGY irányba" érzés, találtak az elképzelések, abszolút nem volt stressz vele, tudtunk beszélni a témáról nyíltan, őszintén, és az orgazmus-kontrollal sem volt bajom (órákon át szeretkeztünk akár).

Az egész olyan természetes, felszabadult, és magától értetődő volt vele, ami a mostani párommal ilyen nyögvenyelős.


Ő próbál úgyabbul hozzáállni, mint én, én próbálok, mint ő, végül mindketten mások leszünk, mint amik vagyunk, s úgyse jó, mert nem mi vagyunk. Ráadásul már stressz beszélni is róla az utóbbi időben, mert a többi életterülettel ellentétben ebben egyszerűen nehezen tudjuk megbeszélni, hogy mi is van, és jobb esetben teljesen más következtetéseknél lyukadunk ki, még bár nem is ezen a téren, vagy egyszerűen végletekbe torkolló sértődés és önértékelési kérdés lesz belőle, hogy "ő azt hitte, hogy valami jó dolog ez, s akkor kiderül, hogy szar az egész". Végül ott lyukadunk ki, hogy ha más valakire vágyok, szóljak időben, de hát más téren egy rossz szavam nem lehet a kapcsolatunkról.

Bocs a terjedelemért. :)

2016. nov. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!