Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog amit a párotok tett vagy mondott veszekedéskor?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer valamin osszevesztunk a volt baratnommel, o hozzam vagta a csizmajat, utana en hozza, es raorditottam hogy "huzz a pics@ba!" :DD
2016. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondta, hogy az lett volna a legjobb dolog ha meg sem születek.
2016. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos van egy pár 3 év alatt:

-Az hogy szerinte én állatgyűlölő vagyok, mert nem akartam odatenni a kezem a hatalmas ugató német juhászuk orrához (amúgy imádom az állatokat és van egy macskám is)

- szerinte én csak azért sírok mert középpontba akarok kerülni (ezt az exem is mondta, de esküszöm mai napig nem értem honnan vesznek ilyen baromságot. Én azért sírok mert szomorú vagyok ha valamivel megbántanak...de biztos én vagyok a hülye ha már 2en is mondták)

- éheztetni fogom őt és a leendő gyerekeinket mert én nem akarok majd semmit megcsinálni és inkább végignézem ahogy éhen hal a gyerek (wtf? O.o)

- hazudok

- b.meg elég gyakori


Igazából szerintem ő valami undorító banyának gondol engem, pedig Isten látja lelkemet (nem vagyok vallásos de nem tudok jobbat erre) teljesen jóindulatú, segítőkész ember vagyok és nyilván nem hibátlan. De ezek a vádak nevetségesek és iszonyatosan fájnak.

2016. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglökött egy teljesen értelmetlen veszekedés végén és azt mondta, hogy "akkor bmeg!".
2016. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szétrugtam a szekrényajtót! Így mehettem asztaloshoz.
2016. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy jó dolgot tudok és akkor általában véget is ér a dolog. Sokak nem hagyják abba a veszekedést csak úgy. Többször próbáltam már, hogy egészen hosszan hagytam hogy mondja amit akar, majd kb 15 perc múlva megkérdeztem, hogy tudja-e hogy miért veszekszik. Ez eddig még mindig működött.
2016. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az exem egy összeveszés végén teljes erejéből rám üvöltötte, hogy utál, és kiviharzott. Persze utána bocsánatot kért, de ez a kép valahogy sosem ment ki a fejemből azóta sem, pedig már lassan egy éve nem vagyunk együtt.
2016. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
veszekedés hevében 2x is előfordult, hogy hisztis p.csának titulált (jogosan), illetve hogy húzzak a p.csába.
2016. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!