Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak miért fontosabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak miért fontosabbak a haverjai nálam, amikor így viselkednek vele?

Figyelt kérdés

Elég sanyarú gyerekkora volt, az apja alkoholista volt, elhagyta a családját, az anyja egyedül nevelte fel, de semmi ideje nem volt rá annyit dolgozott, így a "családja" a haverjai voltak, akikkel együtt nőtt fel.


Ezzel még nincs is baj, csak azt látom, hogy így 30 év körül már a haverok mellőzik, van aki megkomolyodott, van aki csak kihasználja, kibeszélik egymást egymás háta mögött, de ha bulizni kell menni akkor nyaliznak egymásnak, stb, semmiben nem lehet rájuk számítani. Volt olyan is hogy ott voltam én is, a barátomat leitatták, nagyon rosszul lett és röhögtek rajta meg videózták, én voltam az egyetlen aki rohant vizet venni neki és segítette. És mégis azt látom, hogy a haverok vannak az első helyen, ők a fontosabbak nálam, holott én mindig segítettem őt, mindig számíthatott rám. De simán feltesz a "polcra" ha a haverok beszerveznek valamit, rohan utánuk mint egy pincsi, azok meg beleviszik minden hülyeségbe... Olyan is volt már hogy ők kanbulizni akartak menni, én barátnőmmel mentem volna, de lemondta és így a barátomékkal akartam volna menni, ő meg szinte megtiltotta, hogy velük menjek, simán elnézte hogy egymagam nekivágok az éjszakának, mert a haverjaival már megbeszélte...


Miért csinálja ezt?


2016. nov. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, ő miért csinálja, de te miért tűröd ezt?
2016. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igenigen az a kérdés,hogy neked ez miért jó?
2016. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja... Van akinek nem a párja az első. De herótom van az ettől való nyavajgástól. Válassz olyan pasit aki neked való. Ennek a fenekét is kinyalhatod akkor is csak második lehetsz. De ha neked ez kell...
2016. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!