Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak jatszik? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gizike88 kérdése:

Szeret vagy csak jatszik? Nem tudok ki igazodni rajta. Meg kerdezetem tobszor tole hogy mi van koztunk, van mikor az a valasza hogy mond meg te vagy mit tom en vagy semmi.

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit akkar. Bulirol is le tetem mert nem tetszett neki. Szememre hanyta hogy hogy ha talalok valakt szoljak. Volt is egy de akkora cirkuszt csinalt . Het honapja jatszuk ezt
2016. nov. 16. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit! Hagyd ott a francba! Ez nyomorék.
2016. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a folyton szemrehányásosdi a részéről nem tűnik jó dolognak, mert takar valami aljasat, meghozzá azt, hogy ne vedd észre, hogy semmit sem tesz a kapcsolatért, hanem te érezd magad hibásnak.

Nem szeret, az biztos, szórakozik veled, lehet másba szerelmes, de az csak hitegeti, es emiatt kapkodik utánad es meg ki tudja ki után.

Higyj a szemednek, annak, hogy nem akar semmit, azert viselkedik így. Ez egy hímringyó élősködő

ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!