Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, mégis el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, mégis el kell hagynom. Hogy döntsek jól? Meddig hitegessem magam, hogy majd megváltozik?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetbe kerültem. Szeretem a párom, ő a mindenem. De nagyon rossz természete van. Alaphelyzetben egy édes, imádnivaló pasi. De nagyon féltékeny, néha birtokolni akar. Gyakran belenéz a telefonomba, ami nem is lenne baj, mert titkolnivalóm nincs, de azért ez nem természetes, én soha nem nézek az övébe. Nagyon megneheziti az életem az állandó féltékenységi jelenetekkel, sokszor bűntudatom van, már attól is, amit nem tettem :-( Tudom, hogy ez nem normális, és nem jövök azzal, hogy amúgy tök jó minden, mert nekem ez eléggé rosszul esik. Már sokszor szakítani akartam ezért, de ha a távoli önmagam látom, azt csak vele tudom elképzelni, csak őt látom a gyerekeim apjaként. Csak vele tudom elképzelni a szexet. Én sem vagyok normális?

2016. nov. 16. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy el kell hagyni. Nagyon féltékeny? Alap van mindenkiben. Beszélj vele, hátha elgondolkozik. Egy kicsikét bizalmatlan. Az előtted lévők lehet megcsalták, mert nem volt elég éber. Ha ez a gond, hidd el, ha egy férfit csalódások érnek, nehezen fog maximálisan megbízni akárkiben. Én is ilyen vagyok, ért egy-két szar dolog, volt, hogy megcsalt a csajom, vagy egyébként egy barátomnak hitt személy akart kiszúrni velem. Nehéz nekem is akárkiben teljesen megbízni.
2016. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egy teljesen jogosan elvárható vágy lenne, hogy ne kelljen a párunknak folyamatosan magyarázkodni. Egy párkapcsolatnak megkönnyítenie kellene az életedet nem pedig megnehezíteni. Nem hiszem, hogy megváltozna. Gondolom már próbáltátok ezt megbeszélni mi az oka ennek a féltékenységnek.

Én szakítottam már olyan párommal akit nagyon szerettem és a mai napig szeretem de nem tudtam mellette önmagamat adni és azt az életet élni amit szerettem volna. Ha valakit nagyon szeretünk akkor elengedni is tudni kell, hogy minél előbb boldog lehessen mással mert az elvesztegetett időt semmi és senki nem adja vissza.

2016. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kommunikáció, gondoliodási készség egyes.
2016. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te se bízz benne... sohasem lesz már normális ember - sőt romlani fog az állapota. Mr ez a szöveged is egy sérült ember szövege, sőt már az önálló akaratod is tovatűnik. Zombivá tesz... ilyesmi apám volt - ne akarj ilyen rosszat a gyerekeidnek se.
2016. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!