Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 eves vok .2.5 eve egy parkapcsolatban, de nincs nap hogy ne az exemre gondolnek. Nem vok boldog ebben az uj kapcsolatban mert a multon ragodom igy nem tudok fokuszalni a jovore. Szeretnek megallapodni de nemtudom ki az igaz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Biztos, nem 14 éves vagy? Nem írtad el?
2016. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamiért véget ért köztetek a dolognak, vagy az exnek nem kellettél, vagy legyen az bármi más miatt. Tehát mégse volt az olyan tökéletes kapcsolat!!!

Vágyakozol, mert még emlékszel szép pillanatokra, és gondolom a jelenben elérhetetlen is a számodra, de a múltban viszont a tiéd volt, és ezután vágyakozol...

De ez egy baromság amit csinálsz, okkal ért véget és az ok lebegjen a szemed előtt, hogy egy ilyen embert arra se méltatnál, hogy leköpj. Ha a mostani pároddal pedig jól megvagytok, hagy hátra ezt az ábrándozást...

2016. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsál ezzel akivel vagy és legyél egyedül és csak akkor menj bele egy kapcsolatba ha ugy érzed az a megfelelő és közben nem gondolsz senkire.. Ez azzal szemben a legnagyobb kitolás akivel épp vagy, mert becsapod,ugy érzi hogy szereted közben meg másra gondolsz.
2016. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak nagyon igaza van. Szemét dolog tőled, hogy ellopsz 2 és fél évet valakinek az életéből, azzal hitegetve őt, hogy a párja vagy. Valld be az igazat a mostani párodnak, kérj tőle bocsánatot és engedd el, legalább ő hadd találja meg a párját. Te meg csak akkor menj bele új kapcsolatba, ha lezártad a múltat.
2016. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! A parommal kozben szakitottam. Az elozo exemmel azert lett vege mert gyereket akart en meg feltem a gyerekvallalastol es a karrieremet tartottam szem elott. Az uj parkapcsolatban viszont ugyereztem h az exem az igazi es sohasem tudtam lezarni.

Mostmar szeretnek babat keszen allok mar nem 20 eves vok mint amikor elrohantam anno a kapcsolatbol mert feltem a kotottsegektol. Ujbol egymasra talatunk az exemmel bababal probalkozunk es boldog vagyok.

2017. ápr. 27. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! A parommal kozben szakitottam. Az elozo exemmel azert lett vege mert gyereket akart en meg feltem a gyerekvallalastol es a karrieremet tartottam szem elott. Az uj parkapcsolatban viszont ugyereztem h az exem az igazi es sohasem tudtam lezarni.

Mostmar szeretnek babat keszen allok mar nem 20 eves vok mint amikor elrohantam anno a kapcsolatbol mert feltem a kotottsegektol. Ujbol egymasra talatunk az exemmel babaval probalkozunk es boldog vagyok.

2017. ápr. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!