Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha szeretnétek egymást, de a párod nem akar összeköltözni veletek 4 év után 32 évesen?

Figyelt kérdés
Konkrétan beszélni sem lehet vele erről a témáról,mert annyira elutasító ez ügyben? Lehetőség adott lenne az összeköltözésre.
2016. nov. 16. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lehet vele kommunikálni, akkor igen. Ez nonszensz viselkedés, hogy nem mondja meg, miért nem akar.
2016. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Lehet nem mindig gondolkodtam volna így, de ezért nem szakítanék, sőt inkább örülnék neki. Laktam már együtt több barátnőmmel, de egy idő után kezdtek idegesíteni, ami nem biztos hogy bekövetkezett volna ha külön élünk. Úgy gondolom jobb külön lakni, még ha amúgy egy pár vagyunk...
2016. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Lehetö legkényelmesebb dolog függetlenként élni és egy megfelelö alannyal összejárni dugni.
2016. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Kinek mi az igénye. Nálam, két hónap után nem volt össze költözés, az a kapcsolat végét jelentette. Nem fogok napi ötször elrohanni a másikhoz, mert épp szexelni kéne.
2016. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Erre a "kapcsolatra" kár több időt fecsérelni, jól látják a többiek, ti gyakorlatilag csak összejártok du.gni. Neki így tökéletesen megfelel, eszébe se jut változtatni bármin, neked pedig nem jó. Nem ugyanazt akarjátok.

A helyedben én már régen kiraktam volna, nem pazarolok rá 4 évet feleslegesen, ha még beszélni se lehet vele komoly dolgokról.

2016. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Mint a huzat. Tiniknél elmegy a járogatás, felnőtteknél nem. Másrészt ha ennyire különböző az elképzelésünk akkor nincs is miről beszélni. El sem jutnánk 4 évig. Letojom ha valakinek igy jó, nálam ez nem kapcsolat.
2016. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Szakítsatok, mond el te mit szeretnél és mondja meg őszintén ő is mit és ha ez a kettő sehol nem találkozik illetve a főbb irány nem egy utvonalon halad, sőt nem is találkozik egymással akkor minek maradnál vele. A fő dolog ő nem akar olyan szinten elköteleződni veled hogy összeköltözzetek, te meg akarnál..akkor ezek után nincs mit folytatni, nincs mit tervezni. Annyi van hogy van egy barátod akihez alkalomadtán feljárhatsz..ha jó neked maradsz ebben a kapcsolatban ha többet akarsz mehetsz a fenébe, mert még megbeszélni se akar semmit veled, vagy kicsit engedni se akar.
2016. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Én akkor szakítanék, ha össze akarna költözni :D
2016. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
egyből kivágnám (ahogy tettem is) amikor az összeköltözést feszegették. Nem fognak a nyakamra nőni.
2016. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
akik szeretik egymást összeköltöznek,itt csak te szereted ő csak dugni akar,persze szóba szeret,rúgnám ki mint macskát.
2016. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!