Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni egy fiatal lányt?

Figyelt kérdés

én 29 éves vagyok,ő pedig 19.

interneten ismertük meg egymást,és egymásba szerettünk.. álomszerű volt az egész. nem tudnám egyik eddigi kapcsolatomhoz se hasonlítani amit érzek,és átélek vele. különleges érzés.

álomszerű. és nem akarok felébredni azt érzem.

és ez eddig működött is,de olyan mintha ő csak azt szeretné ami most van,és nem szeretné elkötelezni magát.

Néha úgy ír,mintha csak a haverja lennék,már mint stílusra. gyakran elfoglalt. tanul amit megértek,de amikor velem ír,akkor se érzem azt,mint az elején,hogy minden figyelmével rám koncentrál. ezt többször szóvá tettem neki,hogy zavar,de azt mondta én vagyok a legfontosabb,és ne gondolkodjak túl sokat ilyeneken. például azt is megbeszéltük karácsonyt nálunk tölti,5-6 napot ünnepekben.. de már ezen is variál,hogy inkább semleges helyszínen találkozzunk csak kettesben. 2-3 napot. jövőre érettségizik,és már többször írta,lehet abba kéne hagynunk,mert nem lesz rám sok ideje. arra kért szakítsunk,vagy szüneteljünk amig tanul,é utána pedig újra kezdjük. bele mentem,de pár nap után újra rám írt,hogy hiányzom neki,nem birja ki,és folytatni szeretné velem. napi szinten beszélünk,meg minden de hiányzik,távolinak érzem őt magamtól. és utána érettségi után egyetemre megy,de azt mondta akkor több ideje lesz rám,addig birjam ki.. szerintetek ilyenkor érdemes várni? a másikra. vagy csak üres ígéretek? szeretem nagyon,de sokszor azt érzem sose lesz közös életünk így.


2016. nov. 16. 18:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még annyi ritkán találkozunk 400 kilométerre lakik tőlem. azt mondta májusig bírjuk ki,utána könnyebb lesz,mert közelebb jön egyetemre.
2016. nov. 16. 18:11
 2/11 anonim ***** válasza:

A szüleim akkor házasodtak össze, amikor apa 29, anya 21 éves volt. Huszonöt éve együtt vannak és normális emberekké neveltek fel közösen 3 gyereket.


Igaz, náluk szerintem nem volt annyi drámázás mint nálatok.

23/F

2016. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ugyanigy voltunk, amikor megismerkedtunk - tehat 29/F/19/N. Engem komolyan vett a parom, viszont en ezt a lanyt a helyedben nem tudnam komolyan venni. Harit, nem erdeklodik, es szerelemnek a legkisebb jelet sem latom a leirasod alapjan. Arrol nem is beszelve, hogy szerintem sok fugg a lany erettsegetol is, azonban jelen helyzetben a baratnod meg csak egy erettsegizo tinilany minden elettapasztalattol mentesen, es ugy is viselkedik.
2016. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy komolyan tudod-e venni, mi nem mondhatjuk meg helyetted, hogy mi legyen a sorsotok...


Ha engem kérdezel, üres ígéretnek tűnik ez az egész. Túl bizonytalan, ő sem tudja, hogy mit akar, vagy csak nem meri elmondani. Ez az egész 'mégis-mégsem, legyünk együtt vagy inkább nem' dolog azt tükrözi, hogy nem biztos az érzéseiben. Ebből általában semmi sem szokott lenni.

Nem inogna meg folyton, ha igazán akarna téged.

2016. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Többször mondta már,hogy jobb lányt érdemelnék,akitől több figyelmet kapok. és kérdeztem már tőle,hogy a lányok az ilyesmit érzik azért belül,hogy kivel gondolják komolyan,ki az a férfi akire azt mondják vagy érzik belül,hogy igen ő az.. de amikor felhoztam neki nem mondott rá semmit. azt mondta májusig várjak,és utána több időt figyelmet fordít rám. mondtam neki,de ha egyetemre mész az még 4 év. azt mondta az könnyebb lesz,többet leszünk együtt,és össze egyeztethető minden.
2016. nov. 16. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez netto bullshit mar ne is haragudj... mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. A mi esetunkben (a szinten 19/29 felallasbol indult valaszolo vagyok) en dolgozom, egyetemre jarok, kulonorara, mig a baratom a sajat vallalkozasat vezeti, es emelle meg kulonbozo kontinenseken is elunk, megis megoldjuk 3-4 hetente megoldjuk a talalkozot, mert akarjuk... aki meg egy sima erettsegire hivatkozik nagy elfoglaltsagkent az inkabb ne is menjen egyetemre.
2016. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de totálisan nem őszinte hozzád, elhallgatja az igazságot.

Gondolom nem szeretne megbántani téged, ezért terel, húzza ameddig lehet.

És igen, mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Kifogást gyártani a legkönnyebb.


Mondom, lehet, hogy én beszélek hülyeségeket, nem tudom, tisztázd vele!

2016. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalma sincs mit akar, és nem gondolja veled komolyan ezt az egészet.



Ne pazarolj rá több időt, mert azon kapod majd magad, hogy ültél és vártál rá, miközben üres ígéretekkel hitegetett!

2016. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tuti, csak játékra kellenél. Komolyra fiatalabb fiút keresnék.

19/L

2016. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam a barátom 26 ő melózott 12-16 órát nekem szakma plusz esti érettségi szóval nekem tényleg volt mit tanulni behoztam a dolgokat hétvégén szorgosan tanultam pénteken gyors haza ugrottam laza 100km majd vissza hozzá 150km este 10 körül érkeztem vasárnap 9-kor irány haza majd vissza koleszba mindig én jártam és szerettem az utolsó 2 hónapban már kifogás volt hogy mindig dolgozik amikor találkozni akartam amikor meg hirtelen találkozni akart akkor "tanulnom kellet" a végén közös megegyezéssel lett vége mert elmondtam neki hogy nekem elegem van abból hogy mindig dolgozik pedig tudom hogy mikor nem (közös barátok) ő pedig azt mondta hogy nincs ideje és néha kedve sem velem találkozni és csak túl reagálom a dolgokat közöltem hogy akkor legyen vége velem senki ne legyen kényszerből ő is jobbnak látta így,aztán még 3x keresett de nem, köszönöm. Az ő és a barátnőd mentalitása is elég egyértelmű. Nem akar veled lenni szexre jó vagy és rövid távra még nincs más vagy lehet közben van is. Semleges helyen akar találkozni csak 2-3 napot és csak 2.-esben szóval nem akar felvállalni. Én nem várnék ejteném a csajt biszexként van tapasztalatom a nőkkel és én is az lennék vagy mi a szösz...

21/L

2016. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!