Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsokat tudnátoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudnátoi mondani távkapcsolatban élőknek?

Figyelt kérdés
1-2 hétnél gyakrabban megoldhatatlan a találkozás, de valószínűleg ennél is ritkább lenne. Mindkettem fiatalok vagyunk. Milyen tippjeitek vannak?

2016. nov. 16. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Szomorú, de 1-1 szeretőt ajánlanák. Akkor hosszú lesz a távkapcsolat.
2016. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd a bús pi.csába, és keress olyat, akivel tudsz akkor is találkozni, ha nem kell egy vagyont költeni utazásra. Hosszú távon egyáltalán nem éri meg, nem halad semerre, csak raboljátok egymás idejét, és szakítás lesz a vége.
2016. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
1-2 het az semmi, semmi baj nem lesz. Legalabb nem unjatok meg egymast, es mindig orom lesz talalkozni:).
2016. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Türelem, türelem, türelem.
2016. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az a tanácsom, hogy ne csináljátok.
2016. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt sok turelem, megertes

Ennek csak akkor vághattok neki, ha biztosak vagytok magatokban és megbiztok a masikban, kulonben megol a feltekenység.

Pokoli fájdalmas lesz, mikor átolelned, megcsokolnad, de nem tudod, vagy épp lekaparod a falat a vagytol.

A folyamatos és JO kommunikáció viszont mindennél fontosabb, hisz nem teheted meg, hogy felulsz a buszra és max egy ora alatt ott vagy.


Viszont az egyutt toltott ido.maga a csoda, minden pillanat kincs, és ha kitartoak és okosak vagytok, nagyon megtanuljátok értékelni egymást, ami hosszu távon nem hátrány.


Egy egy éve távkapcsilatban élo :)


Ui. Konnyu lehetne félre mennunk, de annál értékesebb

2016. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is ebben a cipőben járok, nagy a dilemma nálam is...a párommal 3 éve vagyunk együtt, jövőre külön városban fogunk élni, ő nem is Magyarországon...én négy évig fogok tanulni ő pedig ameddig el nem végzi az egyetemet vagy tovább ha megszereti a külföldi életet. (Igen lehetne most azt mondani hogy túl fiatalok vagyunk mi is, de ez nem egy jó érv arra, hogy miért ne folytassuk a párkapcsolatot.) Rettentően szeretem, ő is engem,nagyon összepasszolunk,teljesen kiegészítjük a másikat,nagyon jókat beszélgetünk és sokat, minden téren rendben vagyunk, nem tudnék mondani semmit ami miatt kilépnék a vele való kapcsolatból, ő megunhatatlan számomra... sokat beszélünk a közös jövőről és mostanában főleg arról mi lesz majd amikor én elköltözök a kollégiumba ő pedig külföldre. Már a jogosítvány témát is átrágtuk,már arra is gondoltunk hogy közös albérlet de az kilőve mert megoldhatatlan...maradt a TÜRELEM,a KITARTÁS és a BIZALOM... Ezt tudom neked is mondani csak...ha tényleg annyira szeretitek egymást és együtt kell maradnotok, akkor együtt fogtok..ha pedig már nincs dolgotok egymással akkor másutt kell megtalálni a boldogságot...Én is félek...de majd az élet eldönti,hogy ő-e az ideális ember a számomra, mert nem elég ha azt érzi jelen pillanatban az ember hogy "biztosan ő lesz az igazi"...illetve amúgy sem szabad ragaszkodni ahhoz, ami/aki menni akar. Én így állok hozzá...ha kibírjuk ezt a 4-5 évet így távkapcsolatban (minden hétvégén vagy minden 2. hétvégén együtt lennénk),ha ez menni fog akkor utána mindent ki fogunk bírni egymás mellett, ha pedig nem, akkor be kell fejeznünk. Szomorú,de ez sajnos így működik...

2016. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!