Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit tennétek, ha a pasitokat valamilyen baj érné?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 20:45
 1/10 anonim válasza:
0%
Keresnének egy másik pasit.
2016. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Előző válaszoló tipikusan a mai világ embere. Ilyen, hogy hűség, vagy kiállás, ismeretlen fogalom? Amúgy neked hogyan esne, ha mondjuk teszem azt félszemedre megvakulnál, és ott hagyna a barátod? Valószínűleg nem ilyen fölényesen írnál. Szégyenteljes!


Kérdésre válasz: mellé állnék a bajban, és a küzdelmeket együtt harcolnánk meg...

2016. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen bajra gondolsz?összepisilte magát?
2016. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lelki vagy fizikai gyötrelem, hármas.
2016. nov. 16. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Exemet elég komoly baleset érte, de hónapokig gondoztam, mellette voltam amíg felépült. Nem fordult meg a fejemben, hogy ezért ott hagyjam. Megcsalt azért lett ex.

Következő exről kiderült egy gyógyíthatatlan betegség az sem játszott közre a kapcsolatunkban.


Mostaninak pedig stroke-ja volt és szív beteg és nem az érdekel hogy hogy meneküljek, max az legyen 20-30évnél többünk is együtt.

Amúgy nem, nem kórházban ismerkedem véletlenül jött ki így.:)

2016. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám megnevettetni, támogatnám vagy gondját viselném.
2016. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amint lehetne, a segítségégére sietnék. Támogatnám, mellette lennék.
2016. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mellette állnék, megértő lennék vele, próbálnám nyugtatni, segíteni rajta. Éreztetném vele, hogy nincs egyedül a bajban, és bármikor számíthat rám. Ha annyira kedvetlen, szomorú, direkt folyamatosan próbálnék a kedvére tenni olyan dolgokkal, amiket szeret - persze mértékkel, nem "zaklatás" szintjén, nem idegesítően.

20/L

2016. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt jobbam is kifejthetted volna.
2016. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megválaszolni konkrétumok nélkül. Ha fizika, akkor nem mindegy, hogy mondjuk leharapja a farkát egy cápa, nyaktól lefelé lebénül, vagy eltöri a karját.

a lelki már más dolog, alapvetően persze vannak hullámvölgyek, közeli ismerős, rokon halála, rossz munkahely, aktuális kudarcélmény, ilyesmik. De ha valaki tartósan lelkibajos lenne mellettem, azt nem bírnám, mert azt érezném, hogy nem tudom boldoggá tenni, ami nekem sem jó, meg egy depresszív mellett én sem tudnám magamt jól érezni.

Összességében amíg nem csökkenne a változás miatt jelentősen a testi vonzódásom(nyilván egy leharapott farkú sráchoz nem tudnék szexuálisan vonzódni), és nem változtatná meg nagy mértékben az életünket(egy lebénultat pelenkázni kell, ellenben egy félkarút nem), addig vele maradnék. Ellenkező estekben nem. És aki mást mond, az hazudik szerintem, vagy csak nem tudja milyen nehéz kitartani még egy egészséges ember mellett is egy életen át.

2016. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!