Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kérdezte tőlem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérdezte tőlem a párom, hogy nem-i ábrándultam ki belőle hogy hetente 1x találkozunk. Talán ő ábrándultam ki en belőlem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ő igen, es azert kérdezte? Mert írtam neki, h nem, de ő igen. Es irta h azért gondolom ivy mert h megkérdezte? Es írtam hogy ha o nem abrandultam volna ki, akkor nem kérdezte volna meg.

(Bár ez csak az en velemenyem. )Utana írta h nem kell felre erteni, csak még akarta tudni. Irtam mosolygos smylet es annyit irt h mindegy. Es utana elis koszont, de nem ugy mint ahogy szokott.



2016. nov. 17. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan feküdj le aludni. Vagy ha mègsem, ez attol meg a felnott parkapcsolatok kategoria.
2016. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok. Már 2ev 6honapja együtt vagyunk.
2016. nov. 17. 22:43
 3/6 A kérdező kommentje:
????
2016. nov. 17. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj de több mint 2 éve tudtok hetente 1-szer talizni sztem az édes kevés sztem beleunt nem àmbràndult ki de ha szereted akkor mond azt hogy szeretnél többet talizni mert így csak egymàs agyàt húzzàtok !
2016. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Am a pasik nem szeretik ha a nő kombinàl és szarul esett neki hogy ezt feltételezted rola !Mondjuk ên nem bírtam volna hogy 2év utan is hetente egyszer talizzunk max ha tàvkapcsolatban vagyunk max akkor!
2016. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eleinte tudtunk többet, meg nyáron is. De nekem suli, neki meg meló és o általában délutánra megy en meg akkor végzek, vagy akkor érek haza.
2016. nov. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!