Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam ezen? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a párommal és több alkalommal is szóba került a súlyom. Az anyukája mondta, hogy aranyos kedves lány vagyok,tele szeretettel és ne foglalkozzon vele, hogy molett vagyok. A párom maga elmondta hogy nem igazán tetszem neki testileg és számára fontosabb az ami a szívemben van amivel ki is lennék békülve, plusz tegnap este a haverja megkérdezte tőle: tényleg azzal a dagadt csajjal jársz? - itt megjegyzem, hogy soha nem találkoztunk még.


Sajnos nálam az a gond és azért lettem ilyen mert nemrég diagnosztizáltak nálam egy betegséget amire nagy mértékű szteroidot kellett szednem éveken keresztül és attól meghíztam. Viszont mióta nem szedem már leadtam 11 kg-ot és azóta is folytatom, hogy visszakapjam a régi súlyom. Jelenleg 77 Kg vagyok és 168 cm.

Szerintetek hogy tudnék ettől elvonatkoztatni? mert engem nagyon bánt...



2016. nov. 19. 07:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Egyutterzek Veled nokent! Ha gondolod,csinalok Rolad dogos kepeket,amiket mutogatni tudsz. A molettseg nem szegyellnivalo! Egyszeruen addig is oltozz elonyosen!

N

2016. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem komoly túlsúly, amúgy is első az egészség. úgyhogy kitartás
2016. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Velem is történt hasonló. Annyi különbséggel,hogy én vékony vagyok. (Megjegyzem: nem anorexia,inkább húzok a normál testalkat felé).

Randizgattam egy pasassal akiről később kiderült,hogy a bögyös-faros csajok jönnek be neki. Be is vallotta a szemembe. Megkérdeztem,hogy akkor mit lát bennem ha a külsőm nem vonzza egyáltalán,erre az volt a válasza,hogy az értékes belső tulajdonságaimat sokra tartja.

Nem jöttem össze vele.

Kérdező! Én a helyedben szakítanék ezzel a pasival, nem lesz hosszútávú kapcsolat, most lépj ki amíg nem sérülsz és amíg nincs az önbizalmad teljesen a padlón.

2016. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az a 77 kiló nem is sok... legalábbis nekem simán beleférne 25f
2016. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Azert a 77 kilo ezzel a magassaggal nem egy egerrengo sulyfelesleg. Van egy baratnom ugyanezekkel az adatokkal, gyonyoru vekony dereka van, es igazi noies "marilyn-es" alakja, es allandoan szoknyakat, szep bluzokat hord. Doglenek utana a pasik :). Szoval ilyen "haverok" szavara azt vegkepp ne adj... de ne is alazd magad egy olyan kapcsolatban, ahol tisztaban vagy vele, hogy a parod nem vonzodik hozzad testileg. Nem kell kegyelemkenyeren elned, hidd el nem szorulsz ra.
2016. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
08 39 est ismetelni tudom
2016. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is jobban járnál ha a barátoddal véget vetnél a dolognak. Egyszerűen szörnyű érzés,ha nem vonzódik a párod hozzád külsőleg (én is tapasztaltam).
2016. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok. Furcsa mert eddig nem is azt mondom hogy elegedett voltam a testemmel mert nem , de nem zavart ennyire mint most. Most az onbizalmam a beka segge alatt van
2016. nov. 19. 08:45
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha nemrég diagnosztizáltak nálad egy betegséget, akkor arra hogy tudtál éveken keresztül gyógyert szedni?
2016. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Páran miért arra biztatjátok, hogy szakítson? Most hirtelen nem érvényes a "megszerettem a személyiségét, és a külseje is gyönyörű lett a szememben" szöveg? Ez csak olyankor adu ász, ha egy férfi elégedetlenkedik? Biztatnátok inkább arra,hogy tartson ki, folytassa a fogyókúrát. Másik dolog meg az,hogy ilyen ember szavára nem sokat adnék aki így fogalmaz, hogy "tényleg azzal a dagadt csajjal jársz?"
2016. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!