Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi időben és sajnos most vagyunk végzős gimnazisták,nagy a stressz hasonlók.És néha azt érzem kevés a minőségi idő együtt,illetve ,hogy nem szeretem eléggé,pedig mikor együttvagyunk eszembe se jut ilyen.Szerintetek?
2016. nov. 19. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Lemaradt,hogy 3 éve vagyunk együtt.És nagyon félek,hogy elveszítem :/

kérlek segítsetek!

2016. nov. 19. 12:48
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Erre nem sok mindent lehet mondani, egy erettsegi idoszaknal mar csak nagyobb stresszek fognak erni titeket. Feltetelezem elso komoly kapcsolat, ne stresszeld tul, ha elmulik, akkor pedig nem kell eroltetni csak a megszokas miatt.
2016. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de nem erőltetjük meg semmi :)

elég komolynak érzem és Ő is komolyan gondolja.

Tény,hogy lesz rosszabb is.Csak néha úgy érzem,nem adok meg neki mindent :/


köszi a válaszod!

2016. nov. 19. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol van még az az érettségi? A 14 éves kamaszkorból meg lassan kinőtök - ritkán tartanak azok a szerelmek a sírig. Sorry.
2016. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem teljesen értem a válaszod de biztos ...sry :D

5 hónap és meg is van az érettségi...

de már mindkettőnknek van egy előrehozottja ...


de ha már erről van szó...osztálytársam szülei még korábban jöttek össze..és MA IS boldogok....SRY :D

2016. nov. 20. 09:52
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg ha már erről van szó...

nem is láttál még minket együtt..Honnan tudhatnád?



De a kérdésemre már rájöttem magamtól is :) csak a sok vita...:P ......... apró kis semmiségeken........

2016. nov. 20. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:

#5, hát ha heppinessz, akkor mi a baj. Az apró semmiségek... abból áll az élet.

Én egyetemen tanítok, szóval a diákoknak az 5 hónap távolság az felfoghatatlan, messze, mint az Androméda-köd kör, - ha a jövőhéten volna, akkor érteném, hogy okoz kis feszültséget.

Hát akkor sok boldogságot!

2016. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :D

azért mert mindkettőnknek fontos,hogy továbbtanulhassunk...hogy jó életünk legyen...egy közös boldog életünk..

2016. nov. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!