Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagynak békén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak békén? Vajon akarnak még tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy exem akivel a távolság miatt nem ment volna a kapcsolat.

Utánam volt egy barátnője.


Nos azzal a lánnyal már szakított ,nem voltak sokáig együtt ,ez több mint egy éve történt de ahányszor az anyja találkozik az én nagyszüleimmel, mindig kérdezi hogy hogy vagyok és mesél magától a fiáról(az exemről) hogy most nincs barátnője és hogy melyik nap megy haza meglátogatni őket.

Mikor volt az a barátnője ,engem leszartak nem kérdezgettek rólam sőt..teljesen közömbösen viselkedtek a nagyszüleimmel.

Mostanában elgondolkozom hogy mi ez a kérdezősdni megint.


2016. nov. 19. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Most sem kerdezgetnek rolad altalanos erdeklodesen kivul (ezt udvariassagnak hivjak), hanem csak a fiarol beszel, mint kb. mint minden masodik atlagos anya.
2016. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a többesszámot - a párkapcsolat mifelénk két ember dolga.

Ő nem nagyon keres, meg amúgy se ment a dolog... engedd el a témát.

2016. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!