Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogod fel, hogy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogod fel, hogy vége a pároddal?

Figyelt kérdés
Annyira tud fájni. De mégis muszáj elengedni. Mindketten társkeresőztünk, utána többször hazudott dolgokban. Drogozik, és a barátai elöl nem véd meg...
2016. nov. 19. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem, minden kapcsolat vége, egy nagy fellélegzés volt.
2016. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen mit nem lehet felfogni? Mi fáj?

Megszabadultál egy hűtlen, drogos bunkótól, akinek te nem jelentesz semmit, csak egy lyukat. TE meg képes vagy szenvedni, amiért vége?!

2016. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat mondhatjuk... mert maganyos vagyok ujra
2016. nov. 19. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj fel társkeresőre, és majd kapsz 100 rajongó levelet, legalább is az itt kesergő pasik szerint!


Sokkal jobb egyedül, mint egy sza.r kapcsolatban, de ehhez az kell, hogy tudd magad szeretni, elfogadni, és jól érezd magad akkor is, ha nincs pasid. Ezt pedig kizárólag egyedül fogod tudni elérni.


Ha te visszasírsz egy ilyen hulladék pasit, az arra utal, hogy igen erős kapcsolatfüggő vagy. Szerintem jót tenne neked egy kis Csernus, pedig isten a tanúm, hogy még ilyen senkinek nem tanácsoltam! De keress rá, hogy kiket hív szeretetku.rávnak!


Ha meg ennyire nem tudod magad ezen túltenni, akkor adj fel egy hirdetést!

"Lábtörlő keresi gazdáját, aki rendszeresen megalázza, megtapossa, és használja! Drogosok, alkoholisták és agresszívek előnyben!" Nagyon sok jelentkező lesz rá, bár ezeknek a fele is pszichológus.

2016. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:
#3, szabad vagy!
2016. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!