Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik távkapcsolatban élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek egymással mennyi idő után érdemes egymással lefeküdni, ha nem tudnak túl gyakran találkozni egymással?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 16:59
 1/7 nielindi ***** válasza:
20%
másnap
2010. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy ki mikor fekszik le a párjával nem távolság és találkozási gyakoriság kérdése.

Akkor érdemes, ha TE úgy érzed, és Ő is akarja.

2010. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor amikor úgy érzitek,hogy eljött az ideje.

mi csak hétvégenként tudunk találkozni a barátommal,a suli miatt és 1 hónap után szertkeztünk először.

2010. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk csak előszőr találkoznak és már akkor lefekszenek ?
2010. ápr. 29. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem legyen előtte pár szex nélküli kínzó együttalvás, ,sokkal jobban fogtok egymáshoz kötődni, ha így indul

mi is így voltunk, és a párom most is örül neki, hogy így nem a teljesítménykényszer, a zavar volt benne, hanem az igazi odaadás érzése

és ezért jobb volt neki, mint megannyi más lánnyal előttem :)

2010. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valakinél az is rendben van. Mi anno másfél hónapot vártunk, de azalatt csak 3szor, vagy 4szer találkoztunk.

A másikkal meg kb 2 hónapot és őt majdnem minden hétvégén láttam.

2010. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első találkozáskor nem kéne még szerintem.a pasi is jobban fog vágyni rád,ha nem kap meg rögtön.
2010. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!