Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel most úgy akarja beállíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most úgy akarja beállítani, hogy én vagyok a hibás a szakításért, és a szakít, vagy ennyire h. ülye?

Figyelt kérdés
A barátom mindig is fura volt velem, pár hónapos kapcsolat, de az utóbbi 2 hétben teljesen elhanyagolt, nem is találkoztunk. Mondtam neki, ha ezen a hétvégén se találkozunk, szakítok. Erre ma este amikor közlöm, hogy sebaj nem jössz, jön más. Teljesen kikelt magából, és, hogy szakít, mert mással találkozok. Mondtam, hogy én szakítottam, mert 2 hete nem találkozunk. Nem vagyunk már tizenévesek, de gondolom a leírásból az jöhet ki...
2016. nov. 19. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha tényleg érdekelném inkább eljött volna, nem ilyen sértődést csinált volna. Mit gondoltok?
2016. nov. 19. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy szakítottál. Az én barátom is ugyanezt csinálta állandóan, aztán megelégeltem. Nem hiszem, hogy annyira komolyan vett volna ilyen hozzáállással.
2016. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz elképzelni, hogy nem tini az exed....

De nem mindegy, két hét kihagyás, ha nincs nyomós ok - az nem egy kapcsolat már.

2016. nov. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!