Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátom 24 és első komoly kapcsolata ez mindkettőnknek. Most 4 éve vagyunk együtt. Körülbelül egy éve egy véletlen folytán kiderült, hogy a hátam mögött randizgat egy másik lánnyal. Ott, akkor a szívem tört össze. Megbeszéltük a dolgokat és arra jutottam, hogy adok még egy esélyt neki, nekünk. Most úgy érzem szeret és ezt hangoztatja és ki is mutatja. Én is szeretem. Nagyon. Amikor együtt vagyunk minden nagyon jó is, viszont amikor nem vagyunk együtt elöntenek a gondolatok. Nem félek attól, hogy újra megteszi, csupán nem telik el úgy nap, hogy ne jutnának eszembe azok a mondatok melyekkel lebukott. Ez normális? Szerintem egy ilyet teljesen elfelejteni sohasem lehet, maximum továbblépni. Ti, tapasztaltabbak mit gondoltok erről?

Előre is köszönöm!


2016. nov. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, ha azt valasztod, hogy labtorlo leszel, ahhoz sosem fognak kellemes erzesek tarsulni, sajnos.
2016. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit takar a "randizgatott" ? - meg azt se, hogy "megbeszéltétek"?

Ennél sokkal nagyobb sz_rból is épült már fel boldog kapcsolat, semmiféle elfelejtés - egyszer csak eljelentéktelenedik a dolog.

Ha egy éve semmi jele ennek, hát akkor bajosnak látom

2016. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!