Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki szerint normális, ha a 30 éves párja (ffi) nem akar különköltözni az anyjától, és az mondja, hogy inkább én költözzek el tőlük, minthogy mi költöznénk el külön? Szerintem egyáltalán nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te ott laksz velük, de el akarsz menni külön valamiért (pl. Nem akarsz a szüleivel élni, vagy csak úgy alapból), erre ő azt mondja, akkor menj te, de ő marad?
2016. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ő csak 30 éves, de nem férfi.

Szabadulj tőle amíg tudsz!

2016. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Költözz egyedül.

Lehet átmenet nélkül nem tud leválni az anyjáról. Előbb-utóbb utánad megy, egyre többet lesz nálad egyre több cuccával, mígnem azt veszitek észre, hogy gyakorlatilag együtt laktok. Ha nem megy utánad, akkor megette a fene az egészet. Akkor meg mit is keresnél vele az anyjánál?

2016. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben azt tenném, hogy kap egy búcsúpuszit a homlokára a kisfiú, aztán szépen elkezdek csomagolni.

Nekem ez a kapcsolat nem kéne. Majd ha babusgatni akarok egy kisgyereket, akkor szülök magamnak!

2016. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, együtt élünk, én majd szeretnék külön, de ő nem, ő az anyjával akar lenni, és igaz.. most beteg volt az anya, de amikor szol neki az anyja ő meg rohan... Ha ez forditott esetben lenne, nem tudom ő hogy állna a dolgokhoz. az én anyukámhoz
2016. nov. 20. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem normális. Egy egészséges felnőtt férfi, bármennyire is szereti az édesanyját, szeretne önálló lenni, és a párjával közös otthonba költözni. Az, ha most beteg volt az anyja, az érthető, hogy nem akarja magára hagyni (kivéve, ha csak egy megfázásról volt szó).

Neked kell mérlegelned, de ez semmiképpen sem szép Tőle, hogy akkor inkább Te költözz el, de Ő marad. Ha úgy érzed, inkább lépd meg ezt, és akkor kiderül, hogy mi történik. Ha utánad megy, és mutat hajlandóságot az összeköltözésre, akkor van jövője a kapcsolatotoknak. Egyébként nem sok, ha mindig az anyukája szoknyája mellett akar lenni :/

2016. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem normális, én nem tudnék így élni az tuti, anyámmal, jó mondjuk engem rögtön felidegesít a hülyeségeivel :)
2016. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ahogy az sem, hogy ezek után még a pasid. De mikor tanuljátok már meg, hogy egy pasit nem lehet megváltoztatni, hiába nyafogsz ezen. Keress másikat.
2016. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem nyafogtam, megkérdeztem, de ez a baj, hogy sok pasi elvarja, hogy valtozzon a baratnoje, de a pasik nem kepesek,nem fognak..
2016. nov. 20. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Megsúgom a nők sem változnak...
2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!