Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az megbocsátható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megbocsátható, ha a párom azt hazudta azért nem keresett mert meghalt az anyja, temetés, stb. Majd több hónap után bevallotta tegnap, hogy hazudott. Milyen ember az, aki erre képes? Szeretem Őt, de most egy világ omlott össze bennem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%

Nem bocsátható meg. Ez egy notórius hazudozó, képes az anyját is "eltemetni", csak hogy hitelesnek tűnjön a sztori.

Én lepattintanám azonnal.

2016. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél az anyjának virágot és mondd meg neki, örülsz, hogy él, azaz hazudott drágalátos kicsi fia!

Miután ezt megtetted, páros lábbal rúgd ki párod(?)!

2016. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Addig dobd ki, amíg nem kezd el kiderülni, hogy mikben hazudott még. Aki ebben képes volt, az más disznóságra szemrebbenés nélkül képes.

Ne vakítson el a szerelem, az ilyet nem szabad megbocsájtani!

2016. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem túlment egy határon. Szeretem csak az a baj.... Nem tudom meddig mehet el a megbocsátás ...
2016. nov. 20. 19:45
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez már nem az a kategória.
2016. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2016. nov. 20. 19:48
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy néha füllent, de ez a fajta hazudozás, már túl tesz mindenen. Esetleg megkérdezted, hogy miért hazudott, illetve miért így?
2016. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha nem kérdezlek meg Titeket ,simán megbocsátok,de kiváncsi voltam kívülállók véleményére,akik érzelmileg nincsenek benne.Úgy döntöttem nem bocsátom meg. ..
2016. nov. 20. 19:55
 9/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tudja miért ,de soha többet nem tesz ilyet. Kezdem úgy érezni,hogy az ilyen ember beteg....
2016. nov. 20. 19:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

OK. Szereted.

A kérdés az, hogy ő szeret-e téged.

Belegondoltál már abba, hogy hány nő szoknyája után kujtorgott, amikor állítólag az anyját temette és nem ért rá találkozni veled?

2016. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!