Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatom a párom?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha együtt vagytok valakivel aki ugyan nem akar párkapcsolatot /nem szerelmes/ de ennek ellenére jól elvagytok, az ágyban is, szeretitek is egymást.

Ennek ellenére ő kinyomta a telefont és ki is kapcsolta, odamentem este kilenckor bringával felcsöngettem, félrerakta a kaputelefont...beengedett egy lakó, öt perc csengetés után kijött...azt mondta "mit keresel itt?" .."most voltál itt utoljára elmebeteg vagy.." elkértem a gyógyszerét amiket én viszek neki mert folyton rosszul van a hajnalig tartó bulizások után..anélkül nem bírtam volna visszatekerni haza. /Anyám beteg, várt/..el is viharzottam előtte elküldtem az anyjába..azt mondta aludni akart és nem akart beszélni velem..bezzeg az idióta haverjaival volt hogy nem aludt és szabit is kivett..

rögtön kaptam egy üzenetet hogy "ez volt az utolsó őrjöngésed amit elviseltem..vége.." én lány /35/ ő pasi..

Most mi van?? :D


2016. nov. 21. 10:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogyha hivatalosan nem vagytok együtt, akkor semmi jogod számonkérni. Igaz, akkor se lenne, ha együtt lennétek.
2016. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

..nem volt nála senki bulis napok voltak mögötte bezzeg én hajnalban is "szolgálatára álltam" volt hogy éjjel fél kettőkor mentem át..sosem veszekedtünk alapon jól vagyunk.

Ezért miért kell kinyomni nem vágom:((

2016. nov. 21. 10:31
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt hiszed, hogy egyutt vagy valakivel, aki nem akar veled kapcsolatot, akkor ott tenyleg gondok vannak. Nem vagytok egyutt, hanem urit beled, igy nem igazan dijazza, amikor az uritlyuka felcsenget hozza este 9-kor. Ha mar ingyenribizlinek allsz, legalabb tudd, hol a helyed.
2016. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
..de miért viselkedik ilyen bunkón??? Folyton segítem ahol tudom /depis, öngyi szándékok stb./ pont ezért vesztünk össze már pár nappal előtte mert sz..rik a fejemre ha neki jó akkor talál meg- mint egy zombi olyan!! Tudja hogy beteg. De ennyire nem lehet valaki paraszt?? Nincs senkije először arra gondoltam de nem.. na mindegy..
2016. nov. 21. 10:33
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek utan nem erdemes ilyes pasival semmit sem kezdeni. Hagyd meg maganak, neked pedig jonni fog valaki aki ertekel teged
2016. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
3-as de attól még hajlik a keze pont ezért mert nem használja. Miért nem veszi fel azt a barom telefont????
2016. nov. 21. 10:34
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert rohadtul nem érdekled. Figyelembe se veszi, hogy te mit szeretnél.
2016. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert szarik a fejedre. Ha ilyen nyersen szeretned hallani. Mikor rajon a kangorcsot hajnali kettokor meg mikor gyogyszer kell, akkor jo vagy, amugy meg nem torodik veled.
2016. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

..az lehet mert mindig én nyaltam vissza magamat hozzá..

most van kettő másik pasi egyikkel már találkoztam is..

de komolyan nem vágom a barátai is azt mondják hatalmas paraszt :D.. de ennyire???? Mondtam is hogy tuti most leszek itt utoljára..

Köszönöm a válaszokat!!:)

2016. nov. 21. 10:43
 10/30 A kérdező kommentje:

..nade zaklatással vádol ez már tényleg köcsögség.

Valami pasi jött le /tőle?../ lehet tényleg az. nem lennék meglepve. aszonta kíváncsi milyen érzés izé, orálisan egy férfit kielégíteni..

Nem viccelek!!!

2016. nov. 21. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!