Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a barátotoknak sok nője volt előttetek? 20N

Figyelt kérdés

Barátommal beszélgettünk egy közös ismerősről akinek válófélben vannak a szülei, mert a fater félrejár... Mondta barátom, hogy ez valszeg azért van, mert nem szexelt eleget mielőtt egy komoly kapcsolatba került volna. Azt mondta nekem ettől nem kell tartanom, ő már kiélte magát. Meg szerencsére egyenes ember, amúgyse tenné meg.

Viszont engem kicsit frusztrál a dolog, nekem ő a második akivel lefeküdtem én neki meg kitudja. Nem piszkálom vele, szeretem és nem fogok hisztizni ilyen hülyeségen. Csak szeretném tudni, hogy más is volt-e már így.


2016. nov. 21. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős.. az én férjem kolis volt... élt is rendesen vele.. amiket visszahallottam, és mesélt, hogy minden kinálkozó lehetőséget kihasznált, engem is nyomasztó érzéssel töltött el, mert én szintúgy nem voltam nagy pasizógép :)

Nézd.. ezt a békát le kell nyelni és hinni kell neki, hogy neki már tényleg nem újdonság, hanem ő már a szextől többet kereshet, társat, megértést, szerelmet. :)

Talán tényleg nehéz elhinni, de lásd, a mi példánakt... 2 gyerek és sok év házasság.. :)

Ne agyalj túl sokat ilyesmin! És főleg ne azon, hogy volt e nálad bevállalósabb, jobb partnere e.. fölösleges, élvezd a szerelmeteket.. nem véletlen vagytok most együtt!

2016. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

"ő már kiélte magát."


Nem hiszek az ilyesmiben. Aki olyan, az kapcsolatban is folyamatosan "kiéli" magát, aki meg nem, az nem fog csak azért megcsalni, mert nem volt sok nője/pasija.


" mert nem szexelt eleget mielőtt egy komoly kapcsolatba került volna"

Dettó hülyeség.

2016. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha volt előttem néhány komoly kapcsolata vagy próbálkozása az nem zavarna,de egy ösztönlény qu-r-vapecérhez nem lenne gusztusom.Azért egy minimális erkölcsi tartás legyen már valakiben. Az ilyenek nem változnak,jobb minél hamarabb lekoptatni őket.

19/L

2016. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Fogalmam sincs, hány nővel volt előttem a férjem, annyit tudok, hogy nem kevéssel. Említés szintjén beszéltünk volt kapcsolatainkról, abból is inkább csak a komolyabbakról (miért lett vége, mik voltak a problémák). Amiket elmondott, az alapján szimpatikusak voltak a konfliktuskezelési módszerei, még az olyan exéről is semlegesen, de tisztelettel beszélt, aki nagyon elbánt vele (ez szintén elég sokat elárul róla, pozitív értelemben), emellett gerinces, egyenes, őszinte embernek ismertem meg, úgyhogy ennyi elég is volt a témából (ennek már sok éve és soha nem kellett csalódnom). A múlt az múlt, egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi a számokra ill. korábbi komolytalan kalandokra, semmi jelentősége.
2016. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem zavar. Nem tárgyak vagyunk, amik a sok használattól elkopnak/veszítenek az értékükből, hanem emberek. x)
2016. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem zavarna ha túl sok lett volna, mert az óhatatlanul olyan jel, hogy komoly kapcsolathoz nem érett, ha csak a szexet hajkurássza.

Az exemnek sok kapcsolata volt és volt feleségét is megcsalta, ehhez 'méltóan' végig flörtölte -csajozta a kapcsolatunkat..

A mostani páromnál szimpi volt hogy 5-6 kapcsolata volt csak, egész más a 2 ffi.

Szóval sztem számít.

2016. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ertekelnem az oszinteseget es nem erdekelne,mennyi novel volt.Velem van,engem szeret.Viszont par pasinak tenyleg nem valo ez az eletben egy no figura,de ez szemelyfuggo.
2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2# egyetértek. Nem azt mondom, hogy meg fog csalni, de ha nem, az tuti nem azért lesz mert már kiélte magát. Hatalamas közhely.
2016. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elfogadható a szám, akkor nem zavar. Szóval amióta aktív szexuálisan, évi 1-2 egyéjszakásra elosztva, meg 2-3 komoly kapcsolat szerintem normális.


Nem hiszem, hogy pl egy hormonoktól fűtött 20 éves kissrácot és egy 28 éves férfit egy kalap alá lehet venni. Utóbbinak lehet, hogy partisabb volt az egyetemi élete, de azóta megkomolyodott. Akik szerint az évek számával nem lehet komolyodni, az valszeg úgy véli hogy ugyanolyan szellemi szinten van, mint tíz éves korában...

2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

engem annyiból igen, hogy biztos lennék benne, hogy én nem fogok tudni nyújtani neki az előzőkhöz képest semmit sem....

23L

2016. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!