Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon szereted a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szereted a párod, viszont csinált egy olyan dolgot ami ha eszedbe jut elgondolkodsz vele maradj e és úgy érzed szinte utálod e miatt, van így értelme együtt maradni? Vagy idővel múlni fog ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen velem is de én nem tervezem komolyan elhagyni.
2016. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Személyes tapasztalatom, hogy magától nem múlik el, csak ha kiadod az indulataidat az adott dologgal kapcsolatban. Vagyis elé állsz, és nyíltan elmondod, hogy szinte utálod.

Az indulat, amit nem adsz ki, tovább őrül belülről. Amit viszont kiadsz, az elveszíti a hatását.

2016. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ha gondolkodol rajta, hogy vele maradj e, azt mar megette a fene. Mindegy, hogy mi okbol. En mindig arra gondolok, hogy fogokbugy az oltar elott egy eletre igent mondani neki azzal a tudattal, hogy a kapcsolatunk alatt komolyan megfordult a fejemben, hogy szakitsak?
2016. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ki kell adni az indulatokat, és ha tényleg egymáshoz valók vagytok, ő elviseli, ha panaszkodsz, és megérti, cserébe te pedig egyre hamarabb fel tudod dolgozni a történteket. Ha ennek ellenére is fennáll a probléma, akkor jobb a szakítás.
2016. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem rózsaszín cukormáz.... ha egy kapcsolatban nem tudják kezelni a konfliktusokat, akkor tényleg indulatok lesznek, azt meg már nehezebb.

Nem láttam olyat (60+), hogy soha, semmiféle, és fontos probléma ne merült volna fel.

Ha sikerül együtt továbblépni, az erősíti a kapcsolatot.

2016. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!