Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak vele, ha ilyen idegbeteg?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, én 19. A nővéréék is velük laknak, és a 4 éves unokahúga folyton piszkálja, ütögeti meg ilyenek. Ő nála meg gyakran elszakad a cérna, és olyanokat ordít neki, hogy inkább le se írom. Bántani nem nagyon szokja, max annyira mint az anyja is. Tényleg szörnyen rossz gyerek, engem is volt már, hogy kikészített, de engem mégse húzott fel annyira, csak megfogtam és kiraktam a szobából.

Ő az első szerelmem és nem futnak utánam a fiúk, mert elég magamba fordulós vagyok. Neki se volt még barátnője, és ő se egy könnyen ismerkedős személy, és éppen ezért nagyon megbecsül és szeret, és 100%-ban megbízok benne, hogy nem hagyna el, meg nem csalna meg, meg ilyenek.

De ezzel nem tudom mit csináljak. Amúgy se szereri a gyerekeket, bár azt mondja, majd egyszer azért szeretne...

Szerintetek?


2016. nov. 26. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért egy hisztérika gyerekkel nem lehet könnyű. Ebből nem lehet megítélni azt, hogy milyen lesz később. Tombolnak nála a hormonok, 20 éves.
2016. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg azért gondolj bele, te így néha tapasztalod, de ő vele él!
2016. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak emiatt nagy hülyeség lenne otthagynod. De viszont beszélj vele, hogy ezt nem szereted, amikor ilyen ideges lesz, meg hogy téged is megijeszt, és hogy ezt ne csinálja.
2016. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyennek nem való gyerek. Sajnos velem annak idején gyerekként velünk élt a keresztlányom nagyon sokáig, és szar érzés volt. Mindig hisztizett, stb. Sajnos elég idebeteg lettem mellette. Anyámat is mindig bántotta, rugdosta. Szerettem a gyerekeket, de már nem akarnék, mert nem bírnám elviselni. Hidd el, a saját gyerekével is így bánna, vagy még rosszabbul.
2016. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

"Ő az első szerelmem és nem futnak utánam a fiúk, mert elég magamba fordulós vagyok."

Te nem vagy szerelmes, egyszerűen ő volt kéznél. A rajongása és a törődése miatt, úgy gondolod, hogy szerelmes vagy.

2016. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj vele szüksége van rád szerintem,de gyereket még ne akarjatok ilyen korán hová szülnétek?
2018. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!