Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélhetném le párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném le párom aról hogy ezt ne tegye?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek magamról kitenni képeket facebook-ra profilképnek mert a rossz akaróim leszedik meg volt párom is és zaklat vele.A mostani párom meg ki akar rakni a saját facebook-jára közös képet rólam meg magáról, én mondtam neki nem szeretném,mert nem szeretem kiterigetni a magánéletem, meg a volt párom is megint zaklatni fog. De a mostani párom ezt nem fogja fel,megkértem szépen ne tegyen ki közös képet, elmondtam szépen neki hogy miért is... de összeveszik velem hiztizik hogy az ő face azt tesz ki amit akar stb. össze is veszet velem enyi miatt.Megjegyzem párom 28 én 25 vagyok de ez olyan gyerekes dolog mégis idegesít az eset, ezért írtam nektek ti mit tanácsoltok?

#Facebook #profilkép probléma
2016. nov. 26. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen aproságban nem tudtok megegyezni akkor mi a fas-nak vagytok együtt??????????????
2016. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Tekintve, hogy az engedélyed nélkül nem teheti ki a fotód a saját oldalára, nincs igazán mit veszekedni. Mondd azt neki, hogy ha felteszi, leszedeted Zuckerberggel vagy feljelented a személyiségi jogaid megsértése miatt.
2016. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tesz ki, amit akar, csak nem más fotóját. Jogilag nem teheti ki, ha nem akarod, de ha idáig fajul egy párkapcsolat, az nem sok jót jelent.

Egyébként nehogy már az exed befolyásolja az életed. El kell küldeni a búsba. Mindketten tiltsátok le, és nem látja a fotóidat.

2016. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hiába tiltsuk le hamis faceket csinál mindig és zaklat minket. De én sem szeretem a nyilvánosságot saját képeimet kitenni stb.csak párom meglátta másnak is ki van rakva,most meg ő is úgyakarja.Én pedig nem szeretek menőzni játszani magamat facen ,magamat nem szeretem kitenni.Ő meg most meg van bolondulva ezért.
2016. nov. 26. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem értelek. Facebookon az adatvédelmi beállításoknál be tudod állítani hogy kik lássák az adataidat. Ez mellet a képeket is belehet állítani, hogy csak az ismerőseitek lássák. Szóval akkor hogy tud így az exed betalálni, vagy zaklatni? Kamu face profilokat meg nem kell visszaigazolni ennyi. Egy idő után megunja ha nem lát rólad semmit.
2016. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Azzal egyetértek, hogy nem kell a magánéletedet FB-on taglalni, de szerintem ha kitesztek egy közös képet, az azért még nem magamutogatás meg nem intim dolog.


Na meg te örökké az exed árnyékában akarsz élni? Ha meglátod az utcán, akkor elbújsz, vagy legalábbis szólsz a mostani párodnak, hogy engedje el a kezed, nehogy észrevegye, hogy együtt vagytok?


Ha meg nem a volt párodnak élsz az árnyékában,akkor a rosszakaróidnak alázkodsz meg? Tényleg? Ők befolyásolják az életet?


Bocs kérdező, de gyáva vagy.

(Nem azt mondom, hogy mindenki az, aki nem rak ki közös képet - de magából a leírásból az következik, hogy mások véleményének csapdájában élsz, és nem is mered önmagad adni, nehogymá' konfliktussá fajuljon a dolog.


21/L

2016. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés hogy én milyen vagyok ne személyeskedjünk,én csak tanácsot kértem
2016. nov. 26. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7. Szóval ha nem veled értünk egyet, akkor húgyagyúak vagyunk.

Tudom, hogy nem rólad van szó, megértettem!

De ez a mondat is sokat elmond rólad. :"D A lány helyében úgy elhagynálak, mint a sicc.

Gyáva, vádaskodó, buta, csak a saját igazát hajtja, stb.

2016. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En csak olvasom oket, es irtam volna tamacsot, de meglattam ahugyagyuzast es inkabb hagylak.
2016. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de csak húgyagyúaktól kapok véleményt úgy látom"


Na basszus. Inkább tanulj meg helyesen írni, mert katasztrófa.

2016. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!