Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bunkóság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság egy ilyen kijelentés?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerek egy srácot, akivel néha találkozunk, jól elbeszélgetünk, iszogatunk, szex is volt, de semmi több részemről. Viszont önértékelési vagy nem tudom, milyen gondja lehet, mert folyamatosan azt szeretné hallani, hogy ő mennyire jó az ágyban, és nekem eddig még biztos nem volt ennyire szuper senkivel. Erre általában intelligens nőként nem szoktam válaszolni.:) Arra vár, hogy kimondjam, mennyire tetszik nekem, és szerelmes vagyok belé.:) Férfiként elég fura hozzáállás, mondtam is neki, ha ő érez valamit, mondja meg nyíltan, de ilyenkor kussol persze. Tegnap este beszélgettünk facebook-on, majd egy óra után hirtelen írta, hogy akkor holnap találkozunk, ahogy megbeszéltük. Azt hittem, aludni megy, de nem, hanem "egy csajhoz megy d.gni", így konkrétan. Utána semmi üzenet, ma sem. Ha viccelt, ha nem, ha laza a kapcsolat, ha nem, ilyet nem csinálunk a másikkal.

Ezek után nekem semmi keresnivalóm nála, magamat aláznám vele, meg bonyodalmak sem hiányoznak az életembe.


2016. nov. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne bunkóság? Jártok? Nem. Van szerelem? Nincs. Szólt, hogy mással is csinálja. Örülj neki, hogy tudod és nem meglepetésként szedsz össze valami nemi betegséget.
2016. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy tesztelés volt a részéről, hogy mit resgálsz rá. A leírás alapján a pasi többet is akarna a jelenlegi helyzetnél, akár egy komolyabb kapcsolatot, akár csak az egójának nagyobb fényezését - te ismered a pasit, te tudhatod, hogy melyik a valószínűbb kettő közül.

Viszont valami nem százas vele, ezért ezt nem normálisan próbálja kifejezni, hanem megy ez a "ugye ilyen jó még sose volt neked?" "macsózás". És miután ezzel nem ment semmire, ezért jobb ötlet híján most így próbál meg kiprovokálni valami reakciót belőled.


Ha amúgy kifejezetten szimpatikus a srác, akkor lehet, hogy érdemes kicsit odafigyelni rá, elbeszélgetni vele, ápolni egy kicsit a lelkét, mert hátha csak valami enyhe szorongás miatt ennyire hülye, és ha némi pozitív visszajelzéssel ezen képes lehet ezen túllépni.


Ha annyira azért nem szimpatikus, hogy az ezzel járó macerát (és talán rizikót) bevállald, akkor hagyd a manóba.


-----


Amúgy egy intelligens nő az "ugye nagyon jól csinálom" kérdésre nem hallgat (ami a férfi szempontjából elég egyértelműen a "inkább ne akard tudni, lúzerkém" válasz -hondolom valahol ennek is van szánva), hanem vagy ráhagyja, vagy ad valami akár így is értelmezhető választ.

Elvégre ez neked semmibe se kerül, ő viszont annál lelkesebb lesz + talán az ilyen pótcselekvéses köröket is megúszod.

2016. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinten nem arra vár, hogy szerlmet vallj neki. Ha neg csak kussol amikor felhozod ezt a témát talán azért, mert nem érez irántad semmi többet.


Tényleg bunkóság ilyen kijelentés, de talán inkább azt kéne tisztázni hogy mennyire lehet ebből még valami. Ha megbeszéltétek hogy laza a dolog attól még azt is ajánlatos tudni, hogy mennyire fér bele hogy másokkal is találkozgattok közben és az ilyen ügyleteket mennyire kell a másiknak elmondani (azért a laza kapcsolat miatt nem kéne nemi betegséget összeszedni).


Ültesd le, mond el hogy téged ezzel megbántott és ha úgy érzed már nincs dolgod vele akkor szakíts is vele helyben.

2016. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetnek neki bajai, az biztos.


Többnyire egy időszakban egyszerre egy lánnyal szexelek kapcsolat nélkül is, de ha többel (kétszer volt eddig ilyen), akkor sem kell tudnia a másiknak. Sőt ahogy te is írtad kérdező, jobb is ha nem.


Na ez az az eset, amikor a férfi akar drámázni és szítani a feszültséget emberi kapcsolatokban csak úgy, értelem nélkül.

2016. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Az a fura, hogy állandóan megsértődik, és a "nem tisztelem az ő érzéseit, szívét" dumát kb. 2 naponta hallom. Na, erre nincs energiám igazából.

Csak játszik. Egyik nap az írja, hogy szeret, a másik nap tagadja, és azt mondja, én vagyok a legjobb barátja.

2016. nov. 27. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drámkirálynő (akkor is, ha fiú). Nem érzi jól magát, ha nincs valami konfliktus. Szerintem hagyd.
2016. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!