Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan ember aki iranyito,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ember aki iranyito, erzelmileg zsarol, hisztizik. Megtud valtozni kesobb, vagy esetleg valaki kedveert?

Figyelt kérdés
Vagy pedig egy papucsot keres aki engedi,hogy hulyet csinaljon belole?
2016. nov. 27. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

CSAK saját maga kedvéért fog megváltozni, ha ő úgy gondolja. Más kedvéért SOHA!

Ha majd nagyon sok pofon éri, belátja, remélhetőleg, hogy ezzel a viselkedéssel nem fog menni semmire.


Vagy pedig B változat, keres magának egy papucs embert.

2016. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Meg tud, láttam már erre példát, de ehhez jó nagy pofont kell kapnia az élettől.
2016. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Sose fog megváltozni!!!!
2016. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor változik meg, ha meg akar változni.
2016. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ertem,koszi a valaszokat...

Egyebkent nem tudom ez mennyire alapveto termeszet vagy inkabb tanult,vagy mindketto.En mar olyat lattam,hogy valaki depis lett vagy pl megrosszabb termeszetu mint sem,hogy pozitiv iranyba valtozott volna. Parkapcsolati teren ez a "valtozz meg, vagy meg fogok valtozni" igergetesek sosem teljesulnek be,max csak rovid ideig majd megint elojon az igazi enje.Igen nem veletlen mondjak,hogy valaki megmutatja az igazi arcat,enjet hisz az a valos azon ha akarna se tudna nagyon valtoztatni.Felnott korban amugy is mar keso.Persze lehet egy ket kisebb valtozas,de nem gyokeres.

2016. nov. 27. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a változásra való igény amúgy is benned van, csak kell egy kis lökés, amit egy megfelelő ember ad meg, akkor menni fog, de ha alapvetően nincs kedved a változáshoz, ha kívül esik a komfortzónádon, ha csak azért teszed, mert valamit el akarsz érni valakinél, akkor a változás nem lesz tartós.
2016. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A papucs pasik netovabbja az ilyen no! Ne vedd el toluk ezt az erteket!

A papucs pasibol nem csinal hulyet,hanem eszeveszwttul oda van a pasijaert az ilyen no. Birtokolja ,kissjatitja,rovid porazon tartja.

Nem fog megvaltozni az ilyen no vagy legalabbis nincs ertelme hazudni.

Keress hozzadvalo termeszettel megaldott not!

N

2016. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy az illető mindig házsártos, követelőző, vagy bizonyos helyzetek hatására lesz ilyen.. Pl. össze-vissza hülyítik, ígérgetnek neki, akkor a nők "sárkányok" lesznek.

Ha amugy egy tündér, akkor egyszerűen nem kell hülyére venni és kész... Ha viszont ilyen az alaptermészete, akkor meg én személy szerint elkerülném jó messziről...

2016. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!