Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom engedélye nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom engedélye nélkül csináltam valamit jó szándékból de ugyebár mégis haragszik ezért. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elmondom konkrétan az esetet. Ő egy jó játékos az egyik játékban, van egy ranglista amire felrakattam a nevét hogy látszódjon az élvonalban és büszkén nézhessek rá és mások is lássák. Ő ennek nem örült és nem is engedte meg. Azt mondja hogy ahogyan felrakattam úgy szedessem is le szépen őt. Én nem értem ezen miért akadt ki ennyire, hiszen én csak jót akartam tenni. Nem titkolja a tehetségét és sokan ismerik a nevét de ott mégsem akar megjelenni. Valahogy vissza kell csinálnom a dolgot nyilván. De rosszul esik ez az egész.

Igen egy piti probléma de mégsem tudom megérteni ezt az észjárását. Próbáltam beszélni vele hogy hagyja úgy meg hogy miért lehet jó de annyira nem adott észérvekkel magyarázatot hogy miért is fáj neki ez annyira. Ti mit tennétek a helyemben ebben a szituációban?

A kapcsolatunk amúgy harmonikus és nem szoktunk komolyan veszekedni.

21/L



2016. nov. 27. 18:18
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Lehet ő olyan típus, aki szeret megdolgozni a sikerért, vagy pont nem a siker érdekli a játékban hanem a játék maga.

Én leszedném a nevét... és ennyi.

2016. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes szitu. Jó alkalom, hogy jobban megismerd ezen keresztül, hogy mik mozgatják, mik feszélyezik. Lehet neki is jü alkalom arra, hogy jobban megismerje önmagát.


Én azt csinálnám, hogy pár napot várnék, hogy legyen ideje aludni rá egyet és kedvesen megkérdezném, hogy kapjam e le biztos és ha igen szó nélkül azt tenném. És nem esne ez rosszul. Bíznék benne, hogy tudja hogy jót akartam.

2016. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En sem nagyon orulnek, ha akarki (akarmilyen jo szandekkal is) csakugy fogna, es az engedelyem nelkul kirakatna valahova a nevemet. Nem orulnek neki, ha a munkatarsaimtol kezdve baratokonat barki talalkozna vele.
2016. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Ami ebből a lényeg: ő szépen és érthetően kért tőled valamit. Te teljesen telibe fosarintva ezt a kérést az ellenkezőjét tetted.


Szerintem tökmindegy milyen piti dolog, bőven megérdemled, hogy kidobjon.


Ba.szod, kért tőled valamit, hogy ne tedd, te megteszed, és csodálkozol, hogy nem örül neki? Mi bajod van de komolyan...?!


Nem csodálom, hogy hülyének nézik a nőket...

25L

2016. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az igazi neve van ott, hanem a játékosneve. Amiről senki kívülálló haver, családtag nem ismerne rá.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

Amúgy aludt már rá párat de akkor annyiban hagytam mert a lista megszűnt de most megint aktívvá vált és ezért jött fel a téma hogy rajta van...

2016. nov. 27. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is mindegy. O ezt nem kerte, nem szeretne, nem akar rajta lenni, es ezt vilagosan jelezte is neked. Nincs itt mit kerdezgetni igazabol, tavolitsd ot el arrol a listarol. Nem ertem, hogy ezen mit nem leher erteni.
2016. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt nem arról van szó, hogy fenn van-e a neve valahol, vagy sem, itt arról van szó, hogy világosan megkért téged valamire, te pedig képtelen vboltál megadni neki az alapvető tiszteletet, hogy elfogadd a döntését.


Hiába nem akartál rosszat, mégis rosszat tettél, szóval szégyelld magad és tedd helyre, szedesd le a nevét minél hamarabb. Legközelebb pedig tiszteld meg annyival, hogy nem teszel dolgokat az akarata ellenére.

2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!