Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta ma, hogy össze van zavarodva. Folytasam vele vagy ne?

Figyelt kérdés
A lényeg, kb egy 2 hete észre vettem, hogy furán viselkedik velem, nem keresi a társaságomat, nem mondja, hogy szeret, hogy hiányzok neki. Inkább én keresem a társaságát. Ma rákérdeztem, hogy mivan, erre azt mondta össze van zavrodva. Én mondtam neki, hogy így ne folytasuk, mire sírva fakadt és mondta, hogy nem akar elveszíteni, meg hogy mennyire szeret. Szerintetek van ennek így értelme?

2016. nov. 27. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, keress olyat, aki legalább őszinte és ne egy ilyen hülye libát....
2016. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném, az ilyen össze vagyok zavarodva szöveg már a vég kezdete szokott lenni.
2016. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem van valaki a képbe de még ragaszkodik hozzàd de sztem nem szeret!Az ilyen nő még magànak is képes hazudni ezàltal téged is megtéveszt !Hagyd sztem ne erőltesd !
2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki már képbe van,amúgy mitől lenne összezavarodva? Most őrlődik,hogy te vagy a másik...
2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Felesleges időpazarlás.
2016. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos nincs neki ebben biztos vagyok annyi az egész, hogy túl nagy volt a szerelem ami már kihült.
2016. nov. 28. 08:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösszönöm a válaszát! :)
2016. nov. 28. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Össze van zavarodva, meg sír, hogy ne dobd ki, de hogy MIÉRT maradj vele, arra tud válaszolni?

Mert ha már nem is keres, meg eltávolodik, akkor ott gáz van.

Ülj le vele egy komoly beszélgetésre, próbáljatok változtatni, és ha nem megy, akkor tedd ki - de akkor határozottan és ellentmondást nem tűrve.

2016. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!