Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt tűrni? Lányok meddig bírnátok elviselni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Párom hobbija a horgászat. Ezen kívül nem csinál semmit. Itthon sem. Nagyon sok hétvégét külön töltünk mert egész hétvégés versenyekre jár. Ha nem akkor is tóhóz megyünk ott horgászik estig, én egyedül. Ha elmegyünk nagy ritkán 2 napra kikapcsolódni oda is hozza. Ott hajnalban felkel és kimegy. Mind1 milyen az idő. Aztán vagy reggelire vissza jön vagy nem. Sétához is hozza a botot. Ha van olyan szabadnap látom rajta szenvedés velem lennie. Az elmúlt fél évben túlzásba vitte. Ezt ő is bevallotta. De azt is hogy ennyi nem elég. Nincsenek közös céljaink se közös hobbink. Sokszor sírva mondtam neki hogy nagyon magányos vagyok. Erre elmegy mindig új versenyre. Na és ha egyedül vagyok valahol mindig kikezd velem valaki. Erre a párom féltékeny. Szóvá is teszi mindig mikor újra találkozunk kikezdtek -e velem. Az első egy évben nem csinálta ennyire a jobbiját, velem is többet foglalkozott. Sokszor depisnek, kedvetlennek érzem magam.
2016. nov. 28. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Tudnál ezzel az emberrel közös gyereket és jövőt elképzelni? Hosszú évtizedeket ugyanígy, hogy nincs ott, ha meg ott van, akkor is az esze máshol? Szerinted milyen apa lenne, ha a gyerekével is ennyit törődne?

Ha ezeket magadnak megválaszolod, szerintem tudni fogod a helyes döntést.

Én egy percet sem pazarolnék többet az életemből rá

2016. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Ha van olyan szabadnap látom rajta szenvedés velem lennie."

"Nincsenek közös céljaink se közös hobbink."

"Sokszor sírva mondtam neki hogy nagyon magányos vagyok. Erre elmegy mindig új versenyre."

"a párom féltékeny".


Ezek nekem már önmagukban is válóokok nálam, nemhogy halmozva. Nem tudom, milyen fajta csodára vársz még, de teljesen feleslegesen alázod magad porig azal, hogy egy olyan alak pincsikutyája vagy, aki emberszámba se vesz téged.

2016. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!