Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret miért mindig engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret miért mindig engem okol? Szerelem ez, vagy inkább lelki terror?

Figyelt kérdés

Az exem azt állítja: még szerelmes belém és csak rám gondol, csak velem tervezte a jövőjét, velem képzelte el az életét stb.

Minap leültünk újra átbeszélni, hogy ki miben változhatna kicsit annak érdekében, hogy menjen köztünk esetleg újra a dolog.

Ő elmondja,hogy MIATTAM jutottunk ide, mert balhéztam, mert kételkedtem benne -mindig a fejemre olvassa a hibáimat.

Ha én is elkezdem mondani,hogy neki is van miben alakulnia, akkor vagy elkezd röhögni, vagy azonnal támad hogy "bezzeg Te"

Komolyan ezért a "mindig csak Te vagy a hibás" viselkedéséért sokszor meg tudnám pofozni.


Nemrég kitalálta hogy kiköltözik külföldre egyedül, dolgozni.

Mondtam neki,hogy persze menjen hisz nem vagyunk együtt, de azért kicsit fájna nekem.

Erre a következőt mondta: "Minek maradjak? Nézzem ahogy majd másnak szülsz gyereket? És amugy meg MAGADNAK KÖSZÖNHETED. Miattad jutottunk idáig"


Most ez szerintem lelki terror vagy én túlzok?


És ha szeeret engem miért csak én vagyok mindig a hibás?

Szerinte: változtassak a modoromban, a viselkedésemben, a hozzáállásomban, a felfogásomban.

Néha olyan mintha azt akarná hogy egy akaratgyenge papucs legyek, aki nyalja a s***ét, és mindig maradjak csendben.


Ez miféle hozzáállás egy férfitől?


2016. nov. 28. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:

akármiről beszélgetünk, legyen az kettőnk ügye, vagy egy hétköznapi téma, munka -bármi mindenből ugyanoda kanyarodik vissza: hogy MIATTAM mentünk szét.


Megjegyzem az utolsó húzása nagyon csúnya volt velem szemben. Kiabált, és csúnyán beszélt velem, mindezt azért mert meg mertem kérdezni miért nem szakít rám picit több időt.

Arra is azt mondta: "Miattad ordítottam veled, mert számonkértél"Pedig nem tettem rosszat, se nem vontam kérdőre, csupán higgadtan és aranyosan-bújva feltettem neki a kérdést.


Mindenért én lennék a hibás, és komolyan velem van csak a abaj?

Komolyan ennyire egoista és fura felfogású egy közel 35éves "férfi"?

2016. nov. 28. 10:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen lelki terror, de a te hibád, hogy hagyod neki. Mi az istenért állsz egyáltalán szóba ezzel a frusztrált, fröcsögő, undorító f_szkalappal??!
2016. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mindig beveszem h szeret.


de a tegnapi viselkedését sem értem...bejött a munkahelyemre meglátogatni, és bejött egy pasi aki vendég a melóhelyemen, és az exem azóta azzal piszkál hogy nekem bejön a pasi, szűrögetem vele a levet stb. meg hogy úgy látja hamar túlléptem "rajtunk"

Totál elpattant az agya

FÉLTÉKENY????

2016. nov. 28. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?? Az exed, semmi köze ahhoz, mit csinálsz. A féltékenység amúgy is a birtoklásról szól, nem a szeretetről.


Viszont ne haragudj, de ha újra és újra bedőlsz ennek az alaknak és elhiszed, amit pofázik, annak ellenére, hogy a tettei a szöges ellentétét mutatják, akkor meg is érdemled, hogy így bánik veled. Ha bármi jót akarsz az életben magadnak, akkor marha gyorsan kezdj el agyat és önbecsülést növeszteni és minden kapcsolatot szakíts meg ezzel a tirpákkal.

2016. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Bár a kérdést újraolvasva, mintha ismerős lenne a stílus.. Az általam linkelt kérdésben haonló az alapsztori, viszont ott az idióta pcsa nő a hibás 100%ban és remélem azóta felkötötte magát az első fára.

2016. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lelki terror. Sok nárcisztikus pasi csinálja ezt, az exem is.

Mindig, mindenben más a hibás, a partner, a körülmények, a világ, stb.

Sürgősen szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2016. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


Fogalmam sincs miert kotodok hozza meg mindig.

Szerintem tudta hogyha megtudom hogy kulfoldre keszul akkor rosszul fog esni es igy ujra beszelni fogunk.

Igaza lett.

Rosszul esik-magam sem ertem miert.

Talan mert nem lathatom tobbe...


De mindenki azt mondja korulottem higy hagyjam mert bolond...


De miert nem tud magaba nezni es miert nekem volt kellemetlen tegnap hogy kerdore vont feltekenysegbol?

Jaaah termeszetesen letagadta "en nem vagyok feltekeny hagyjal mar"


Elkezdte lebecsmerelni a pasit.hogy ha nekem ez kell..hogy nez ki meg gaz..

Pedig nem volt igaza... Full joo pasi volt az illetoo... Jobb mint O maga.

De mi az a duma a pasira is hogy "ha neked ez az ember kell akkor ennyit ersz"

Mire fol itel el engem meg a ferfit ismeretlenul????

2016. nov. 28. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!