Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ez az apróság, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ez az apróság, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez egy semmi kis hulyeseg, megis bant sajnos:

A baratomnak eleg fontos a facebook, mindig minden ismeroset megnezegeti es vegignezi az osszes bejegyzest.

Viszont ha en osztok meg valamit nagy ritkan, azt csomoszor eszre sem veszi...

Nagyon bant, hogy en nem erdeklem annyira mint a tobbi ismerose :(

Mit tegyek? Ha nem lenne facebook manias akkor nem zavarna de igy bant a dolog, hogy csak az en dolgaimat nem veszi eszre es ugy erzem nem vagyok neki olyan fontos mint a tobbi lanyismerose


2016. nov. 28. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,mert nem vagy neki fontos! Kuka! Késöbb még rosszabb lesz a helyzet
2016. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom kezebol ki sem lehetett robbantani a telefont de erdekes modon mikor en irtam neki sokszor " elfelejtett" valaszolni. A facebokk engem nem erdekelt de ugyan azt csinalta mind a te baratod igy egy ido utan engem is zavart amit szova is tettem. Az eredmenye az lett h egy ido utan mar ilig beszelt hozzam mert ugymond nincs semmire ideje de facebokozni mindig volt. Szakitottam vele mert meguntam h nem voltam neki anyira fontos h inkabb velem foglalkozon mind az internettel
2016. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom, hogy ha együtt vagyunk nem figyel rám, mert ez nem jellemző, hanem azzal, hogy mindenki más posztjait látha, de az enyémek sokszor valahogy "nem kerülnek elő"
2016. nov. 28. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.. Ertem en es ne haragudj ha rossul fogalmaztam. Kisse torom a magyart. Nalam is ez volt a problema mert keveset voltunk egyut. Es ezert szukseg volt a net.. De igy a neten is masra sokkal tobb ideje volt mind ram. A vegen total elhanyagolt. Akar menyire is szerettem job volt szakitani mind h tovab szenvedjek a nemtorodomsege miatt
2016. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!